Krása

5 tipů pro jarní líčení

5 tipů pro jarní líčení

Teplota venku sice sotva překračuje nulu, ale už je to tak – jaro je tady! Velikonoce klepou na dveře, dekorujeme domácnosti a nové barvičky či styl líčení si zaslouží i naše tvář – přivítejme jaro s úsměvem a novou vizáží. Dnes vám přinášíme 5 tipů a trendů pro jarní líčení v sezóně 2018.

Rok 2018 sází na individualitu a přirozenost. Do módy přichází opět co nejpřirozenější líčení. Na druhou stranu, hitem jsou stále výrazné oční linky, třpytky, zlaté či metalické linky a odlesky. Vrací se tradiční rtěnky v sytých moderních odstínech. Hitem jsou stále také metalické rtěnky, rozjasňovače a glitter nejen na tváři, ale i v dekoltu, na ramenou, který slaví svůj slavný návrat. Velký boom glitteru byl v polovině 90. let.

Jaké by měly být vaše TOP produkty z naší nabídky pro nadcházející sezónu Jaro/Léto 2018?

  1. Metalické oční linky Deluxe – dlouhotrvající jemná metalická oční linka vykouzlí s malým úsilím obrovský efekt.
  2. Rtěnka High Impact Deluxe – krémová a současně jemná inovativní textura plná intenzivních barevných pigmentů pro jedinečný zážitek z barev vás okouzl
  3. Pudr „Velvet Touch Micro“ – dva odstíny pudru ideální pro stínování cílených oblastí i pro smíchání a rovnoměrný barevný efekt vaší pleti vytváří přirozený a zároveň zářivý vzhled.
  4. Tekuté oční linky  – černé tekuté oční linky jsou rychleschnoucí, s výrazným pigmentem. Vytváří dokonalý efekt kočičích očí.
  5. Umělecké oční stíny Quattro – extrémně hedvábná a vysoce pigmentovaná profi-textura s metalickým efektem dodá luxusní vzhled vašim očím.

Toto je tedy našich “top five.” Bez čeho se na jaře neobejdete vy?

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása