Business

Akademie organizačních manažerů LR Health & Beauty 2018

Na konci minulého týdne jsem prožila v krásném prostředí hotelu Čeladenka dvoudenní akademii organizačních manažerů, kde nám bylo předáno mnoho velmi užitečných informací pro náš obchod. Byl nám předán ucelený systém práce, která zvyšuje efektivitu, duplikovatelnost a jistotu každého LR partnera v tom, že ví, jaké konkrétní kroky má učinit, což mu přináší radost z práce. A já ze své praxe tleskám, protože vím, že kde je radost, tam je vášeň a výsledek. Spokojenost na všech stranách. Dnes se chci ohlédnout a předat vám v pár řádcích „best of“ z celého setkání.

Co mi akademie dala

Akademie mi dala jistotu, že LR Health & Beauty je můj vynikající obchodní partner. Rezonuje se mnou. Špičková, důvěryhodná a stabilní společnost vždy jasně vykazuje pevně dané znaky, které ve svém komplexu vrcholí pozornosti byznys světa, vysokými ratingovými oceněními a rostoucího lovebrandu. Jeden z těchto znaků je péče o člověka – především v rovině zabezpečení edukace. Na každé úrovni postupu, v různých tématech.

Jsem upřímně šťastná, že jsem slyšela zahraniční školitele, kteří předali systematizaci v krocích. Vynikající pro mne byl fakt, že drtivá většina těchto kroků mi byla předávána mými sponzory již v době mých začátků. Mohu tak navázat na to, co je mi známo, co jsem osobně prověřila že funguje a vymazlit vše ještě více do aktuální doby. Na akademii se hovořilo také o nutnosti vynikající znalosti prostředí online světa. O nutnosti vysoké kvality sebeprezentace, jakož osobnostního marketingu a vytváření zázemí pro LR partnery.

Vize Helou!

Tuto strategii již 3 roky naplňujeme platformou Helou!, která je nejen magazínem, ale především interním edukačním a komunikačním systémem, jež má lidem v naší organizaci zabezpečovat úsporu času, peněz a rychlost vzdělávání. Součástí akademie byl zábavný teambuilding, za mne přiměřená motivace, možnost zeptat se na cokoliv a možnost pochytit od kolegů z jiných organizací nové tipy. Akademie se nevyhýbala také zpětné sebereflexi v rovině slabých stránek našich manažerských aktivit a přinesla řešení. Zkrátka kvalitní akce. Naplňuje to postoj: Vím kdo jsem, co chci a kam jdu, a vím také jak. Přeji Vám, aby jste vždy byli u té správné společnosti.

Zdroj fotky: LR Health & Beauty

Podívejte se do oficiální Fotogalerie z akademie.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business