KrásaNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Barva roku 2018 nejen v dekorativní kosmetice

Barva roku 2018 nejen v dekorativní kosmetice
Barva roku 2018 nejen v dekorativní kosmetice

Barva roku 2018 nejen v dekorativní kosmetice

Každý rok přináší společnost Panetone barvu roku, která ovládne mola módních přehlídek, výklady butiků a také ji najdete na nejmodernějších doplňcích či mezi horkými trendy v kosmetice. Pro rok 2018 byla zvolena barvou roku zářivá fialová v odstínu Ultra Violet 18-3838.

Prudce trendy

můžete být s LR hned od začátku roku. V nabídce naleznete hned několik očních stínů ve fialové barvě. Jarní a podzimní typy mohou zvolit kombinaci Mauve & Plum, pro letní a zimní typ je vhodná kombinace Vintage Rose & Grape. Nebo můžete sáhnout po luxusních očních stínech Quattro v odstínu Secret Dawn. Stíny doplňte metalickou fialovou oční linkou Velvet Violet.

Kouzlo detailu

Pokud fialová není zrovna “vaše barva”, i tak ji můžete zakomponovat do svého vzhledu například jako lak na nehty s dlouhodobým efektem v odstínu Lady Lilac. Nebo si fialovou připomeňte naším dvoufázovým odličovačem očí Deluxe či pudrem Hollywood Duocolor, který napomáhá k dokonale hladké pleti.  Kromě dekorativní kosmetiky můžete také sáhnout po dlouhotrvající vůni Heart & Soul, která je symbolem sebevědomé, inspirující a vášnivé ženy. Ovocně-smyslný koktejl vůní černého rybízu, červené blumy, růže a vanilky je příslibem vroucnosti a pro moderní ženu roku 2018 se jistě hodí.

Ultra Violet v šatníku

Fialová v odstínu Ultra Violet je velmi vděčná barva, která sluší opravdu každému, záleží jen na tom, jak a s čím ji kombinujete. Letní a zimní typ ji nosí ideálně se stříbrnou, jarní a podzimní mohou kombinovat se zlatou. Metalické barvy jsou letos stále velice trendy. K fialové lze nosit běžné džíny, černé sametové kalhoty nebo třeba  třpytivý lurex. Opravdu si můžete dovolit vše, na co máte chuť, jen záleží na vhodné kombinaci. Pokud fialová nesluší vaší pleti, můžete si dát fialovou sukni, kalhoty, nebo třeba boty. Případně oživte svůj vzhled fialovou kabelkou.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása