Krása

Barva roku 2019 v kosmetice

Helou! Už víte, jaká je barva roku 2019? Po tajemné ultra fialové barvě roku 2018 zavládne v příštím roce v módě i designu pozitivní korálová barva v odstínu Panetone Living Coral 16-1546. Těšíte se? Já moc. Korálovou mám moc ráda a dovolím si tvrdit, že mi sluší. Ano, hodí se zejména pro tmavovlásky a studené typy. Blondýnky ji potřebují kombinovat s tmavšími odstíny, pro rusovlásky příliš mnoho korálové vhodné není. Vždy je však možné zakomponovat do outfitu alespoň korálový doplněk.

Mám pro vás několik tipů, jak snadno zařadit korálovou barvu do své kosmetické taštičky.

Můžete si pořídit krásné korálové oční stíny, tvářenku, rtěnku nebo třeba lak na nehty Colours. Ideálně všechno naráz. Ale pozor, všeho moc škodí, vždy zvýrazněte touto barvou jen jednu část. Oči, rty nebo tváře. Nehty můžete mít korálové kdykoliv.

Jaké barvy ladí s korálovou?

Kromě obligátní černé a bílé barvy se výborně hodí k mořským a petrolejovým odstínům modré a zelené. Také ladí se svěží mátovou, tyrkysovou… V kombinaci s námořnicky modrou evokuje elegantní vzhled. Odvážnější ji mohou kombinovat se žlutou. Se zlatou a krémovou působí noblesně. Ladí také s růžovou a bordó. Velice zajímavou kombinaci vytváří s lilkově fialovou.

Máte rádi tuto barvu? Nosíte ji? S čím ji kombinujete? Podělte se s námi,

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása