Krása

Cestování a makeup – tři super tipy nejen na dovolenou

Helou! Léto a prázdniny jsou konečně tady! Budeme cestovat, užívat si letní festivaly, koupat se na přehradě nebo brázdit bílé pláže u moře. V létě jsme nejvíce v pohybu z celého roku. Také je největší teplo. A my býváme v nejlepší kondici a chceme samozřejmě vypadat co nejlépe.

Naše vizáž a dlouhé cestování má i svou stinnou stránku. Velmi dobře znám nemilé překvapení v kosmetické taštičce jako například rozsypaný pudr nebo rozbité rozsypané oční stíny, vytečený makeup, jednou mi v letadle rozbili parfém. Jak tedy cestovat a mít po ruce všechny důležité produkty a zároveň očekávat co nejmenší nebo žádné zkázy?

1. Kompaktní a nerozbitné produkty

Zejména při cestování letadlem, kdy se s našimi kufry nikdo nemazlí, je ideální sbalit si na cestu produkty balené kompaktně, stíny místo práškových můžete vzít v tužce nebo krémové. Namísto rtěnky poslouží skvěle LR transparentní třpytivá rtěnka v úsporném obalu nebo lesky Brilliant. Skvělé jsou také podkladové báze a BB krémy s pumpičkou. Tyto mi nikdy nevytekly. Ideálně nebrat nic, co je baleno ve skleněných flakonech a lahvičkách.

2. Méně je více

Na dovolenou skutečně půl koupelny nepotřebujeme. Buďme úsporné i s výrobky dekorativní kosmetiky. Vybírejme výrobky, které můžeme využít mnohostranně. Rtěnku, se kterou nabarvíme i tváře. Bronzer, který může být i jako tvářenka nebo stíny. Jemná kajalová tužka, která poslouží jako dýmový stín, když se rozmaže… Zkuste být kreativní.

3. Drahé věci počkají doma

Není to žádná věda, ale mám to tak, že raději si nabalím s sebou ekonomická balení produktů v super kvalitě, než drahou kosmetiku, která když se zničí, tak mne opravdu mrzí. Určitě nám na pár dní skvěle vyhoví řada Colours, Deluxe produkty nechám raději odpočívat doma.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása