PříležitostiŽivotní styl

Chci si koupit výrobky LR Health and Beauty. Slyšela jsem, že jsou dobré.

Není nad pozitivní doporučení z vlastní zkušenosti. Celkem často zaslechnu větu, že někdo slyšel, že LR je velmi účinné. To mě vždy těší, protože za touto pozitivní zkušeností stál člověk, který se o produkty zajímal a poradil správné užívání a dávkování i vhodnost nasazení.

Stejně jako všude, i u těchto německých produktů značky LR Health and Beauty platí, že ne vždy jsou na každý problém vhodné, i když plno z nich má klinické studie o účinnosti. Když budete alergičtí na aloe vera, těžko vám může pomoci, spíše uškodí. A je velmi nezodpovědné, pakliže to váš dodavatel nezkoumá. Tak, jako je každý člověk individuální, je i pomoc pro něj šitá na míru. Chcete vědět, jak který produkt účinkuje v těle, kam můžete posunout svůj zdravotní stav, udržet si i v náročném stresovém období dobrou náladu a nepřekyselovat organismus? Chcete konečně zhubnout či připravit se na porod? Z vlastní zkušenosti matky vám řeknu, že není nad to mít kontakt na poradce, který se nesnaží za každou cenu prodat cokoliv, ale konstruktivně s vámi vyřešit to, s čím za ním jdete. Spoří to spoustu času, nervů i peněz.

Vítejte na Helou! platformě. O produktech se pravidelně vzděláváme, jezdíme na lékařské semináře, v interní skupině i osobně si sdílíme zkušenosti či reference k užívání. Produkty rovněž testujeme. Neočekávejte, že vám na chronické potíže budeme nutit určitý produkt a slibovat, že určitě zabere, přestože dobře víme, že u chronických potíží má vše svůj čas a řád a je třeba řešit i další souvislosti.

Chcete si LR produkty nakupovat za stejnou cenu jako já? Není problém. Ráda vám poradím nejen s dávkováním a užíváním, ale také s cestou jak se dostat ke všem produktům v portfoliu LR Health and Beauty za vynikající ceny. Stejně tak kdokoliv z poradců poradců Helou.cz. Zatímco o produktech jsem schopná si s vámi povídat hodiny na jakékoliv téma, vyřízení stále slevy na produkty zabere jen pár minut 😊. Ráda se stanu vaším průvodcem v LR světě produktů i životních příležitostí.

 

Doporučené stránky:
www.helou.cz/lr-story-eva-miksovicova/

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.