Krása

Čím ji překvapit na Valentýna?

Helou! Co si budeme povídat. Svátek zamilovaných je tu již za tři týdny, nyní je tedy nejvyšší čas uvažovat nad tím, čím potěšit drahou polovičku. Babička mého muže vždy hovořila, že každá žena má dostat parfém nebo šperk. Kdykoliv. Nyní si dovolím přidat také tip na oblíbenou kosmetiku. Neznám ženu, kterou by nepotěšila nová rtěnka, řasenka nebo lak na nehty. Jak vybrat ten správný dárek pro svoji milou a dokonale ji překvapit?

Pokud se vaše vyvolená o sebe ráda stará a ocení inovativní novinku, doporučuji jako speciální dárek měsíční kúru našeho Beauty Elixíru. 5in1 Beauty Elixír splní všech 5 ženských přání najednou: mladistvý vzhled, bezvadná pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Pomocí jedné dávky denně aktivuje v těle jedinečný dvojitý komplex procesů působících do hloubky pro krásu a preventivní ochranu před hlavními příčinami stárnutí – pro mladistvou krásu od hlavy až k patě v každém věku. Produkt je vhodný pro ženy všech věkových kategorií: mladé ženy, které chtějí redukovat poškození pleti vlivy životního prostředí a preventivně zabraňovat účinkům stárnutí, ale také ženy, které již čelí prvním známkám stárnutí. Zkrátka každá žena, která pečuje o svůj přirozený a zdravý vzhled.

S osobním poradenstvím od LR Health and Beauty máte polovinu problému ihned vyřešenu. Zkušení poradci vám doporučí to nejlepší z našeho portfolia. Vyhovíme všem nárokům i rozpočtu. Základním balíčkem může být například krásná rtěnka Colours s odpovídající konturovací tužkou a vysoce kvalitní lak na nehty ve shodné barvě. Můžete přidat dlouhotrvající parfém, který podtrhne osobní kouzlo vaší vyvolené. Řasenka Deluxe, vysoce pigmentované lesky na rty s třpytkami nebo kvarteto očních stínů Deluxe také velmi potěší a nemůže se stát, že se netrefíte do vkusu. Nechte si vhodně poradit, profesionální poradci vám dodají dárek pro vaši lásku včas, v krásném balení a s adekvátním servisem i poradenstvím, které u nás zakoupením výrobku nekončí, ale naopak – začíná.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása