Krása

Colostrem k většímu dekoltu

Colostrem k většímu dekoltu

Není prvního apríla, ale toto opravdu zaznělo jako perlička na jednom lékařském semináři, který pořádá pravidelně společnost LR Health and Beauty a kde můžete nabrat skvělé praktické informace. Přednáší na něm primáři, které můžete jako LR partner kontaktovat i osobně na telefonu.

Informaci o tom, že colostrum pomohlo ke zvětšení poprsí primář sdělil tak, že mu zvětšené poprsí po několikaměsíčním užívání colostra nadšeně volala LR partnerka jako zpětnou vazbu 😊. Informace je to neověřená, ale můžete vyzkoušet, zda by se na léto místo push-upky nedal dekolt vylepšit touto přírodní cestou. Osobně si ale myslím, že pocítíte zpevnění, které je také žádoucí, že dámy!

A v nejhorším případě uděláte hodně moc pro své zdraví. Vždyť blahodárné účinky colostra znali už ve starém Egyptě. Pomáhá na záněty i oslabenou imunitu. Obsahuje imunoglobuliny, cytokiny, laktoferin, lysozom, PRP peptid, vitamíny, minerály, aminokyseliny a růstové faktory – zkrátka zázraky. Ne nadarmo colostrum užívají kulturisti, ale své využití najde i u nedonošených dětí, kde pomáhá k rychlejšímu růstu svalové hmoty, za což můžeme vděčit vzácným přirozeným růstovým faktorům. Vše je skvěle popsáno a rozebráno i v Online produktových seminářích – Podpultovky, které můžete jako registrovaný LR partner v naší organizaci Markéta Kopčilová omrknout. Nevíte o co jde? Podívejte se na web nebo Facebook profil Helou.cz, najdete tam pár teaserů a článků, které pro vás s kolegy vytváříme.

A co já a colostrum? Osobně si dávám několikrát ročně kúru. Nejenom kvůli imunitě, ale předevím kvůli chronickému zánětu štítné žlázy. Pěkné jaro vám přeje Eva Mikčovičová.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása