Krása

Dokonalá zářivá pleť – Jak jí dosáhnout díky LR?

Helou! S jarem a rozkvetlými loukami, sady a parky také my ženy toužíme po svěžím a mladistvém vzhledu. V minulém článku jsme si pověděly něco o produktech ohledem líčení a vizáže, dnes se zaměříme na výrobky pěstící kosmetiky, která nám snadno a rychle k zářivé pleti dopomůže. Jaké tři tipy mám pro vás tedy dnes?

  1. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector

Mnozí již víte, že tento produkt patří k mým oblíbeným. Opticky zlepšuje vzhled pleti, zmenšuje póry, nedokonalosti pleti a lesklé partie. Z dlouhodobého hlediska při pravidelném používání reparuje struktury pleti, působí proti jejímu stárnutí, zlepšuje elasticitu a pevnost. Pleť vypadá mladší a zářivější. V dubnu si jej můžete zakoupit za super cenu!

  1.  LR ZEITGARD Powerlift Pleťový krém

Další z mých nezbytností je Powerlift. Tento pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a výtažky z bylin je k nezaplacení. Hydratuje, posiluje a vypíná pleť. Je vhodný pro ženy i muže. K použití ráno i večer.

  1. LR ZEITGARD Serox Vyplňovač vrásek

Speciální produkt určen pro cílenou péči si hravě poradí  s vráskami okolo očí, nosu nebo na čele. Obsahuje vysoké množsví účinných látek, rychle se vstřebává a okamžitě působí. Také tento produkt je možné mít v dubnu výhodně, určitě jej vyzkoušejte.

Tyto tři produkty můžete používat spolu i zvlášť. Skvěle podpoří váš dokonalý vzhled. Následně kombinujte například s makeupy řady Deluxe, budete mile překvapeny.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása