NovinkyPříležitostiŽivotní styl

Doporuč mi dobrou kadeřnici!

Doporuč mi dobrou kadeřnici!

Proč nám nedělá problémy doporučit kamarádce dobrou kadeřnici, říci jí, kde jsou zrovna slevy na plenky a na příkrmy a kam chodíte s partnerem na dobrou večeři? Na bazárcích na sociálních sítích denně čtu příspěvky na doporučení toho a onoho. Ať už jde o službu nebo o zboží.

Jakmile ale doporučí člověk něco z multilevelu, hned se jedná u lidí o blok, že jde o nějakou demagogii a „proškolené prodavače“. Co je špatně na tom, že někdo zainvestuje do sítě prodejen a televizní reklamy a někdo si jako prodejní kanál zvolí síť lidí, kteří si produkt osobně vyzkoušeli a doporučí ho dál, když jsou spokojeni? Nesmí se ovšem tlačit na pilu. A stejně jako můžete narazit na prodavačku, která o zboží neví vůbec nic, ale je vázaná na provize k výplatě, že prostě musí prodat, nebo na prodavačku, která nemá dobrou náladu, i v multilevelu můžete narazit na takové lidi. Proto je dobré vybrat si toho, kdo o produktech hodně ví, umí doporučit, ale nenutí vás ke koupi. Jsem moc ráda, že jsem součástí takové skupiny  – Helou! skupiny naší manažerky Markéty Kopčilové.

Já jsem třeba spokojená se zubní pastou u LR Health and Beauty. Ráda střídám Aloe s echinaceou a antibakteriální Microsilver s mikrostříbrem. Pomáhají mi při nachlazení a jsem spokojená, že mám hladké a bílé zuby, i když piji kávu. Kdyby se mě někdo zeptal, jakou používám pastu, ráda mu to řeknu. Určitě nejen proto, že z pasty mám provizi a moje doporučení mi zaplatí moji další pastu, ale prostě jsem s ní opravdu spokojená 😊

Klidně vás ale odkážu, ať zajdete pro pastu do lékárny nebo drogerie. Stejnou provizi z ní tam dostane prodavačka a majitel prodejny, i třeba obchodní zástupce a majitel televize a paní zubařka, která vám ji v reklamě osobně doporučuje.

Doporučené stránky:
www.helou.cz/eva-miksovicova/
www.moderatorka.cz

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky