BusinessNovinkyPříležitosti

Hacknul jsem systém MLM!

Ale to přece nejde!

Jde. Ale než vám řeknu jak, je tu malý úvod do teorie. Nejspíš jste už někdy slyšeli o tom, že existují zlí lidé, kterým jste obecně říká hackeři. Živí se pouze chipsy a colou, stále zírají do obrazovky monitoru, vytváří škodlivé kódy a skze internet napadají počítače politických stran, vykrádají na dálku bankovní účty, a následně přepisují meníčka na webech mateřských školek. A vůbec, jsou to takoví milí vousem zarostlí ýbr-mačo-hypstr-asociálové… Něco hacknout znamená tedy, něco nabourat, předělat dle svého, něčeho se zmocnit a udělat po svém, ok kapišto? A teď konec legrácek. Hacknul jsem systém MLM! Jakže? Cože!? Ano a popíšu vám, jak a proč jsem to udělal. Vydělali jsme na tom balík peněz. Důrazně upozorňuji, že opakovat něco podobného může každý z vás. Ostatně právě proto vám přináším tento návod. Má to ovšem hned několik, ale pokud se do toho chcete pustit i vy. Čtěte pečlivě a dělejte si poznámky, protože na konci tohoto čtení se stane přesně toto: první skupina, tzv. negáči, řeknou že je to nesmysl. Vlastně neřeknou, protože v půlce čtení přestanou a tím se ochudí o pointu a návod. Další část, řekněme třetina řekne, hm zajímavé, ale já se budu raději držet těch osvědčených metod. Respektuji, chápu a vždycky budete mít můj obdiv za vaši tvrdou práci. Pak zbývá třetí třetina lidí, která se začne zajímat, napíše komentář pod článek, bude hledat telefon na mě a bude se chtít setkat. Perfektní, těším se. Pak tu budou ti, kteří se nebudou ptát, a jak šutr se po přečtení tohoto návodu urvou ze skály a poletí vpřed. Upozorňuji, že mé zkušenosti a investice do podnikání, se zajisté nebudou rovnat vašemu nadšení. Upřímně, kdo si kdy nenabil hubu v podnikání a neprodělal boty, že? Mohl bych sám vyprávět. Dnes vás chci skutečně inspirovat k akci, nakopnout do pozitivní roviny.

Proč jsem nebyl spokojený se stávajícícím systémem v MLM?

Takhle, kdybych to nebyl já, tedy podnikatel s myslí investora, nechal bych se příjemně unášet na vlnách úspěchu německé firmy s více než třicetiletou historií, špičkové kvality produktu a nadstandardního finančního výnosu pro jednotlivé LR partnery. Skvělé, že? Jenže… jsem progresivní, sleduji trendy a vytvářím trendy. Jako ředitel firmy Firestarter, která se specializuje na kreativu, produkci a marketing, vím zcela přesně, co je třeba pro výsledky v podnikání. Viděl jsem tedy to skvělé už v základu firmy, ale potřeboval jsem vytvořit vlastní doplňkový systém, spustit vlastní marketing, který by vše urychlil, zjednodušil, propojil, zlepšil. To se podařilo, což dokazuje několik předchozích let ekonomických výsledků. A mnoho dalších cest a cílů před námi! Miluji LR, věřím v sílu historie značky i budoucnost s novou vizí konceptu ALOE VIA.

Šance pro ty, kteří jsou připraveni na úspěch

Často můžete slyšet, že Multi level marketing, je o vymyšleném know-how a strategii, které je nutné umět „klonovat“. A je vlastně jedno, jestli je produktem takového obchodu fyzický produkt, třeba prostředek na mytí nádobí, nebo služba v podobě životní pojistky. Tedy hovoříme o tom, že je nutné umět informace přenést z tzv. sponzora na partnera v jeho síti. A od něj zase na někoho dalšího. Že jinak to nefunguje a lidi nezvládnou změny a novinky. Ano, pokud chcete fungovat na bázi skutečně „čistého MLM“, kdy tento systém pouze „otrocky překlápíte“, pak je to pravda na 100% a nezbývá mi, než s tímto souhlasit. Jenže existují takoví jedinci, jako jsem například já, kterým prostě nestačí univerzální pravda, že TAK TO JE A TAK TO BUDE. Řekl kdo? Maminka a manželka má vždycky pravdu? Nemáte manželku, dobře tak třeba – šéf má vždycky pravdu! Jenže – já jsem šéf, a pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Jedno mé oblíbené motto říká: Problém lidí je ten, že nejsou připraveni na úspěch. Někdy si toto můžeme detailně probrat, dnes se o toto téma pouze otřu, abych vám dokázal činem, že jsem toto skutečně splnil na 100%. Manželka, v době, o které se dnes budeme bavit, byla Organizační manažer MLM společnosti LR Health & Beauty. Vybudovala pevnou a velmi stabilní strukturu LR partnerů, a to výše popsaným systémem založeným na nadšení, osobním setkávání a kvalitním proškolením v rovině produktu i obchodní strategie. Vše super, až na to, že to bylo – pro mne – málo sexy. Pomalé, náročné na energii její i lidí kolem ní. Oznámil jsem jí, že mám velký plán a mnoho nápadů na zlepšení celého jejího počínání. Schválně píšu počínání, protože ona sama přiznává, že do „bodu zlomu“ si sama neuvědomovala, že je podnikatelka. A vůbec se tak necítila. Chyba. Představil jsem jí koncept Helou!, který měl zajistit neustálý tok peněz nejen do naší naší rodiny, ale také do rodin lidí, kteří pochopí tuto novou myšlenku. O co šlo? O skvělou edukaci do vlastní struktury, tvorbu vlastní značky, vlastní mediální kanály, obsah, platformy a další nedůležité věci, kterými se vydělávají – když málo – miliony korun. A víte co mi na to vše řekla? Že v zajetém systému MLM jsou jakékoliv větší změny nemožné, nechtěné, nemyslitelné a nesmyslné. Že za vše pod manažerskou smlouvou nese odpovědnost, a že si není jista reakcí struktury na tak výrazný zásah to zajetého systému. Ufffffff. Má vlastní žena! Můj parťák. Nejlepší kamarádka mi nevěří. Hroutí se mi svět, přineste mi fofrem čokoládu. Pak se vše změnilo, protože…

Matka mých dětí naštěstí pochopila, že umím chytat peníze do sítě. Do internetové sítě!

Ano, okamžik, kdy žena zjistila, že čeká dvojčata, změnil její názor. Změnilo se vlastně jen uplně vše, muhehehe! Přišly velmi praktické poznatky z její strany – no tak to já teď budu devět měsíců nepracovat, aha. A potom jako budu pár let doma s dětmi (čekali jsme radostný příchod našich kluků, dvojčat Eliho a Matyho), aha. A já jako nebudu už chodit mezi lidi? Takže, jak jako budu řídit a rozšiřofqř náši síť? To bylo to prozření, kdy jí vše zapadlo do sebe. Byl tu nahlas vyjádřený problém, který vyžadoval úsporu jejího času. A já měl v ruce řešení. Matka mých dětí pochopila, že umím chytat peníze do sítě. Že díky zkušenostem, které mám z mediálního světa, díky praktickým znalostem online marketingu, mé nezkrotné kreativě a především díky firmám, které vedu, je to reálná cesta. Najednou chtěla slyšet víc informací. Najednou už nebylo pouze NE – NE – NE, ale JAK – KDO – KDY. Víte, jsou momenty, na které se do konce života nezapomíná. Tento bude v rámci podnikání bezesporu patřit do kategorie MOJE VELKÉ VÝHRY. Ale já vás pořád napínám a kde jsou ty peníze?!

Stydím se. Zvyšil jsem obrat pouze o 37%

Coooožeeee? Jo že u vás v práci „se bouchá šáňo“, když se podaří za rok udělat o 10% nahoru? Chápu, rozumím, gratuluji. V MLM se dá vydělat balík peněz. Nechutný balík peněz, když máte mysl investora, geniální produkt, super odměňovací systém, což je motivace pro samotný prodej. No a hlavně? Aaaano – marketing ve všech jeho moderních podobách. K mému velkému štěstí jsem jako první MLM objevil právě skvělou LR Health & Beauty. Produkty jsem si vyzkoušel na sobě, doporučil známým, zažil několik akcí s manažery, různé semináře a dokonce velký mejdan doma u pana Aleše Buksy v Malenovicích. Tzn. z mé strany nebyly pochyby o produktu, viděl jsem jaké peníze dokáže vydělat pasivní příjem mé ženy, viděl jsem milionáře, kteří díky LR změnily život svůj i lidí kolem nich. Proto s nadsázkou píšu, že zvýšení obratu o 37% je málo. Bylo to tolik peněz, že manželka měla skutečně pohodové těhotenství, prožili jsme báječný čas, nic nás nestresovalo a o to míň naše mrňata v bříšku mámy. Je rozdíl mít a nemít peníze. Mám rád peníze, je to energie, která dokáže rozhýbat spoustu věcí v životě. Nedají vám žádnou „jistotu“, a už vůbec ne „pocit bezpečí“. Pokud nepochopíte energii peněz, pak o ně budete mít pouze strach. A příjdete o ně. Ale to je taky na jiné téma, příště. Tak si to dejme ještě jednou, chápu, že vám mohlo to důležité uniknout, a proto vám řeknu ve zkratce jaký byl můj plán a postup při práci na projektu Helou! a „hacknutí MLM“.

Proč jsem to vše dělal?

– chtěl jsem mít s manželkou společné téma a cíl
– chtěl jsem jednoduše vydělat peníze pro naši rodinu
– chtěl jsem tímto krokem dát lidem v naší struktuře nástroje, které do této doby něměli, a mohli si tak vydělat více pěněz i oni (a také že si je vydělali!)
– chtěl jsem tímto dostat kvalitní produkty mezi více lidí
– chtěl jsem sám sobě dokázat, že zvládnu i zcela nové, odlišné téma businessu, než doposud
Co jsem přesně udělal?

Co jsem přesně udělal?

– můj plán byl rozšířit systém, protože jsem se na to cítil dost silný
– viděl jsem velký potenciál v mé ženě a mnoha lidí kolem ní. Jejich talenty bylo potřeba více zviditelnit
– věděl jsem, že mám takové zkušenosti, které můžou být životaschopné
– chtěl jsem spolupracovat s manželkou na jednom projektu, měli jsme společnou energii a zápal pro věc
– dostal jsem důvěru pro projekt, který měl být větší, než si kdo dokázal představit na začátku
– díky vysoce profesionálnímu přístupu, jsme dostali na všechny naše projekty „tichý souhlas centrály“, to uklidnilo manželku a odbouralo její strach
– díky předchozím investicím do mé firmy jsem si mohl dovolit použít jen to nejlepší pro budoucí projekt – peníze dělají peníze!
– vytvořil jsem platformy v online podobě, weby, sociální sítě, magazíny
– vytovřil jsem obsah pro online i offline komunikaci
– vytvořil jsem komunikační styl projektu
– začal jsem budovat komunitu
– začal jsem s testováním a laděním všeho předchozího
– začal jsem tvořit postraní projekty Helou!, kteřé příjdou v budoucnu

Co musíte udělat pro váš úspěch vy? Je to snadné!

– musíte být připraveni na úspěch
– musíte mít plán
– musíte mít záložní plán
– musíte být duší podnikatel
– musíte mít mysl investora
– musíte mít velké zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu
– musíte mít hodně peněz, opakuji hodně peněz, pro investování do marketingu
– musíte mít perfektně připravené platformy, obsah a komunikaci
– až toto všechno přečtete, běžte meditovat a přemýšlejte, jestli jste pro to předurčeni (první pocit je ten správný)

Že nic z toho nemáte? To nemůžu posoudit, ale rád se s vámi setkám na toto téma, třeba to tam je, jen si nevěříte. A nebo… prostě chcete spolupracovat s profesionálním teamem? No ještě lépe! Kontaktujte nás ještě dnes!

DOPORUČENÉ STRÁNKY:
www.firestarter.cz
www.petrkopcil.cz
www.vizionarakreativec.cz
www.sunteemrecords.cz
www.kopcilovi.cz

 

 

 

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business