Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Káry

Hanka Vágnerová: Auto na mne nevolalo: „Pojď si pro mne Hanko, stačí jen nastartovat!“

Hanka Vágnerová, VW Golf LR ed
Hanka Vágnerová, VW Golf

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl splněn, gratulací přišlo hodně. Ačkoliv se zdá vše jednoduché, není tomu tak. Ne vše bylo hned zalito sluncem…

Fotka i reportáž už prolétla internetem, mnoho z vás mě po této skvělé zprávě kontaktovalo a gratulovalo. Tak ráda bych vám odpověděla osobně, popovídala si o tomto úspěchu, ale bohužel mi to situace nedovolí. Proto vám píši svou osobní zpověď. Kdo mne zná, ten ví, že nejsem vychloubačný člověk, takže i “chlubit” se novým autem mně nedělá nejlíp. Uvědomuju si však, že VW Golf je pracovní nástroj – stejný jako třeba pro privátního zubaře nějaký super moderní 3D rentgen. I zubař řekne svým pacientům, že jeho práce bude od té chvíle třeba rychlejší nebo nějak jinak efektivnější. Cítím to podobně.

Nejdřív chci říct – nevěřte zprávám, že LR rozdává auta. Neexistuje žádná firma, která “rozdává” svým obchodním partnerům auta jen tak na potkání. Ani LR Health & Beauty. Nevěřte tomu, že jen kvůli vaší registraci na vás čeká Mercedes. Za vším je těžká práce, odhodlání, odříkání a růst. Nestěžuji si, jsem na tom podobně jako řada českých žen – nemám hlídání jiné, než od manžela a i za to málo jsem vděčná. Mám na starosti dvě děti, dům, zahradu, vinohrad a přirozeně svou strukturu LR partnerů.

K LR jsem se dostala v roce 2010, ale protože jsem byla striktní odpůrce MLM, nabídku spolupráce s LR jsem zavrhla. Ovšem v roce 2016 přišla změna názoru a o smlouvu s LR jsem si přímo řekla mé dlouholeté přítelkyni Markétě Kopčilové. Ta na mne doslova zírala, jakou mentální proměnou jsem prošla a řekla mi, že mi LR změní život. Upřímně, v duchu jsem si říkala, no jistě, ale opak byl pravdou.

Markétka je velký „srdcař“ a dala si se mnou práci. Byla mi silnou oporou v době, kdy jsem to skutečně neměla lehké. Porodila jsem dceru a jako každá žena jsem se chtěla svým potomkem pochlubit mamince, což už jsem nemohla. Zemřela mi v náručí v mých 27 letech na rakovinu, po boku mého tatínka, který měl v té době Alzheimerou chorobu.

Víte, to je ten zlomový okamžik v životě. Uvědomíte si, že vaše sestry mají svůj život, své děti a vy máte už svého tatínka vážně nemocného a partnera, který mi byl je a bude vždy oporou. Odbočila jsem od původní myšlenky, tedy zpět k tématu.

Do LR jsem se registrovala z velké únavy po porodu, konkrétně císařského řezu. Byla jsem vyčerpaná, mou dceru jsem plně kojila a neskutečně jsem si zažívala problémy s rozpraskanými bradavkami. Kdo to nezažil, ten neví a nemůže pochopit, co to je za bolest. Vyzkoušela jsem vše od babských rad po vše z lékárny a nezabralo mi nic, až Aloe Vera Sprej první pomoci z 83% Aloe vera a 12 bylin od LR. A mimochodem, ten produkt jsem měla v šuplíku už dva roky a nevšímala jsem si jej – chyba! To byl opět ten zlomový okamžik, že jsem si zkušenost se Sprejem první pomoci nenechala pro sebe a “poléčila” prsa v okolí maminkám.

Mému tatínkovi se zdravotní stav zhoršoval a já jsem s ním musela být neustále. Začala jsem tak aktivně vytvářet sítě a připojovat lidi tzv. pod své LR číslo – ano dělat právě ten MLM, který se mi nejdříve příčil. A pak se stalo něco neuvěřitelného. Protože jsem se nebála otevřít pusu a zároveň poslouchala problémy jiných, začaly se mi množit noví klienti i noví LR partneři. Minisíťka se začala měnit na menší síť. Učila jsem se pracovat s novými produkty, navštěvovala jsem lékařské semináře, které LR pořádá s lékaři v Praze, Brně a Ostravě, konzultovala s Markétou. Další zlomový bod, ten nejzásadnější v celé éře mé spolupráce s LR, byla a je platforma HELOU!

Manželé Kopčilovi vytvořili něco skvělého pro podporu LR partnerů. Efektivní online i ofline nástroje pro vzdělávání, komunikaci i marketing. A hlavně vzácnou komunitu lidí, kteří si vzájemně pomáhají. Od maminek na mateřské, přes lidi z protetických center až po léčitele, lékaře a hlavně lidí se silnými životními příběhy, kde jim LR pomohlo tak, že se mohli znovu nadechnout. Je zde propsána myšlenka, která vede k uvědomění, že pokud nejde o život, nejde vlastně o nic a pokud nezkusím, tak nevím. A já raději zkusím novou cestu, než později litovat, že jsem nezkusila.

V listopadu budu mít 35 let. Vidím, že život se mi obrovsky změnil. Před rokem jsem přežila vážnou autonehodu a i ta mi otevřela oči – mám dvě krásné děti, dceru a syna, úžasného manžela a teď konečně bezpečný vůz VW GOLF od LR. Vše do sebe zapadá. Možná jste se v mém příběhu našli a poznali, možná rovněž cítíte potřebu změny a zlepšení života. Ráda s vámi budu spolupracovat, stačí poslat mail, zavolat, použít Skype, prostě co vám situace dovolí. Aneb jakákoliv cesta je cíl.

Tatínek loni zemřel. Miloval Jana Wericha a jeho památce píši citát, který mi otec opakoval téměř denně a to nelze zapomenout: “Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože velmi brzy přijdou dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.”

Opravdu mám ráda lidi, je pro mne výzvou se na lidi usmát a často schválně čekám, zda mi úsměv oplatí, abychom si zpříjemnili den vzájemně. Věřím, že i v těchto časech najdeme důvod se smát jeden na druhého. Opatrujte se a děkuji, že jste věnovali čas mému článku. S úctou Hanka, maminka dvou dětí, manželka a Junior manažerka LR

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Novinky

Máme nový pořad Helou! INFO pro všechny fanoušky zdraví, krásy i podnikání. Novinky, rozhovory, reportáže, MLM slovníček, obchodní tipy… První díl po přihlásení na...

Copyright © 2015 - 2021 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!