KáryLifestyleNovinkyŽivotní styl

Hanka Vágnerová: Auto na mne nevolalo: „Pojď si pro mne Hanko, stačí jen nastartovat!“

Hanka Vágnerová, VW Golf LR ed
Hanka Vágnerová, VW Golf

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl splněn, gratulací přišlo hodně. Ačkoliv se zdá vše jednoduché, není tomu tak. Ne vše bylo hned zalito sluncem…

Fotka i reportáž už prolétla internetem, mnoho z vás mě po této skvělé zprávě kontaktovalo a gratulovalo. Tak ráda bych vám odpověděla osobně, popovídala si o tomto úspěchu, ale bohužel mi to situace nedovolí. Proto vám píši svou osobní zpověď. Kdo mne zná, ten ví, že nejsem vychloubačný člověk, takže i “chlubit” se novým autem mně nedělá nejlíp. Uvědomuju si však, že VW Golf je pracovní nástroj – stejný jako třeba pro privátního zubaře nějaký super moderní 3D rentgen. I zubař řekne svým pacientům, že jeho práce bude od té chvíle třeba rychlejší nebo nějak jinak efektivnější. Cítím to podobně.

Nejdřív chci říct – nevěřte zprávám, že LR rozdává auta. Neexistuje žádná firma, která “rozdává” svým obchodním partnerům auta jen tak na potkání. Ani LR Health & Beauty. Nevěřte tomu, že jen kvůli vaší registraci na vás čeká Mercedes. Za vším je těžká práce, odhodlání, odříkání a růst. Nestěžuji si, jsem na tom podobně jako řada českých žen – nemám hlídání jiné, než od manžela a i za to málo jsem vděčná. Mám na starosti dvě děti, dům, zahradu, vinohrad a přirozeně svou strukturu LR partnerů.

K LR jsem se dostala v roce 2010, ale protože jsem byla striktní odpůrce MLM, nabídku spolupráce s LR jsem zavrhla. Ovšem v roce 2016 přišla změna názoru a o smlouvu s LR jsem si přímo řekla mé dlouholeté přítelkyni Markétě Kopčilové. Ta na mne doslova zírala, jakou mentální proměnou jsem prošla a řekla mi, že mi LR změní život. Upřímně, v duchu jsem si říkala, no jistě, ale opak byl pravdou.

Markétka je velký „srdcař“ a dala si se mnou práci. Byla mi silnou oporou v době, kdy jsem to skutečně neměla lehké. Porodila jsem dceru a jako každá žena jsem se chtěla svým potomkem pochlubit mamince, což už jsem nemohla. Zemřela mi v náručí v mých 27 letech na rakovinu, po boku mého tatínka, který měl v té době Alzheimerou chorobu.

Víte, to je ten zlomový okamžik v životě. Uvědomíte si, že vaše sestry mají svůj život, své děti a vy máte už svého tatínka vážně nemocného a partnera, který mi byl je a bude vždy oporou. Odbočila jsem od původní myšlenky, tedy zpět k tématu.

Do LR jsem se registrovala z velké únavy po porodu, konkrétně císařského řezu. Byla jsem vyčerpaná, mou dceru jsem plně kojila a neskutečně jsem si zažívala problémy s rozpraskanými bradavkami. Kdo to nezažil, ten neví a nemůže pochopit, co to je za bolest. Vyzkoušela jsem vše od babských rad po vše z lékárny a nezabralo mi nic, až Aloe Vera Sprej první pomoci z 83% Aloe vera a 12 bylin od LR. A mimochodem, ten produkt jsem měla v šuplíku už dva roky a nevšímala jsem si jej – chyba! To byl opět ten zlomový okamžik, že jsem si zkušenost se Sprejem první pomoci nenechala pro sebe a “poléčila” prsa v okolí maminkám.

Mému tatínkovi se zdravotní stav zhoršoval a já jsem s ním musela být neustále. Začala jsem tak aktivně vytvářet sítě a připojovat lidi tzv. pod své LR číslo – ano dělat právě ten MLM, který se mi nejdříve příčil. A pak se stalo něco neuvěřitelného. Protože jsem se nebála otevřít pusu a zároveň poslouchala problémy jiných, začaly se mi množit noví klienti i noví LR partneři. Minisíťka se začala měnit na menší síť. Učila jsem se pracovat s novými produkty, navštěvovala jsem lékařské semináře, které LR pořádá s lékaři v Praze, Brně a Ostravě, konzultovala s Markétou. Další zlomový bod, ten nejzásadnější v celé éře mé spolupráce s LR, byla a je platforma HELOU!

Manželé Kopčilovi vytvořili něco skvělého pro podporu LR partnerů. Efektivní online i ofline nástroje pro vzdělávání, komunikaci i marketing. A hlavně vzácnou komunitu lidí, kteří si vzájemně pomáhají. Od maminek na mateřské, přes lidi z protetických center až po léčitele, lékaře a hlavně lidí se silnými životními příběhy, kde jim LR pomohlo tak, že se mohli znovu nadechnout. Je zde propsána myšlenka, která vede k uvědomění, že pokud nejde o život, nejde vlastně o nic a pokud nezkusím, tak nevím. A já raději zkusím novou cestu, než později litovat, že jsem nezkusila.

V listopadu budu mít 35 let. Vidím, že život se mi obrovsky změnil. Před rokem jsem přežila vážnou autonehodu a i ta mi otevřela oči – mám dvě krásné děti, dceru a syna, úžasného manžela a teď konečně bezpečný vůz VW GOLF od LR. Vše do sebe zapadá. Možná jste se v mém příběhu našli a poznali, možná rovněž cítíte potřebu změny a zlepšení života. Ráda s vámi budu spolupracovat, stačí poslat mail, zavolat, použít Skype, prostě co vám situace dovolí. Aneb jakákoliv cesta je cíl.

Tatínek loni zemřel. Miloval Jana Wericha a jeho památce píši citát, který mi otec opakoval téměř denně a to nelze zapomenout: “Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože velmi brzy přijdou dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.”

Opravdu mám ráda lidi, je pro mne výzvou se na lidi usmát a často schválně čekám, zda mi úsměv oplatí, abychom si zpříjemnili den vzájemně. Věřím, že i v těchto časech najdeme důvod se smát jeden na druhého. Opatrujte se a děkuji, že jste věnovali čas mému článku. S úctou Hanka, maminka dvou dětí, manželka a Junior manažerka LR

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Káry