NovinkyŽivotní styl

Hanka Vágnerová: Velmi ráda dám šanci připraveným lidem, kteří si LR zamilují jako já srdcem.

Loni jsem byl u krásné a troufám si říct, že pro Hanku i významné události. Tedy když v Ostravě slavnostně přebírala své nové LR auto. Tedy slavnostně… bez kytky, bez gratulantů kolem, bez všech těch milých věcí, které se u takové příležitosti běžně dělají. Doba tomu bohužel nepřála, byť dnes už víme jaká je realita, že se žádná pandemie nekoná. Po půlroce jsem dostal nápad se s Hankou opět spojit a probrat nejen to, jak se jí jezdí v novém VW. Jak se jí pracuje v této divné době se dvěma dětmi po boku v rámci MLM? A má multi-level-marketing v těchto dnech větší význam než kdy jindy?

Ahoj Hani, začnu autem, ale nechci u něj rozhodně skončit. Takže na prvou dobrou – jsi s autem upřímně spokojená? Nebo jsi ho už chtěla vrátit?

Zdravím všechny čtenáře magazínu Helou.cz a děkuji za možnost s vámi prostřednictvím pár řádků být.  Ano, loni byl zlomový rok pro většiny z nás. Krátkým momentem se vrátím na den předání LR VW Golfu. Ten moment, ač byl přes veškeré okolnosti, které se děly, „silný“, dokázala jsem, že vytížená maminka na rodičovské “dovolené”, je schopná takového úspěchu. Opět jsem si uvědomila, jakou má sílu MLM, síťování a práce s lidmi. A pokud vás práce s lidmi baví jako mne, jde to, jen to chce vydržet a věřit sám sobě, protože kdo jiný vás zná nejlépe, než vy sami. Kolik velkých snů a cílů bylo zmařeno něčím názorem, pohnutky či pomluvy –  právě od toho, kdo neměl ani odvahu začít.  A ano, chtěla jsem auto vrátit právě včera:-)!

Teď vážně, dělám si srandu, jedná se o mého „parťáka“ v cestě v podnikání LR a i přímým spojencem mezi klienty a rodinou. Autokoncept v LR je výborně postaven, auto má ten, kdo si jej zaslouží a umí si jej udržet. Jedná se o bezpečné vozy a já si právě zvolila VW Golf. Auto je chytré, až mne někdy i štve, bezpečné a pečlivě kontrolovatelné koncernem VW. Také se jedná o pracovní nástroj. Dříve byl můj hlavní pracovní nástroj kočárek, ten toho také hodně uvezl ☺. Práce s dětmi je možná, ovšem záleží na rozvržení času a postoji ke klientovi, ten ví, že jsem hlavně maminka a to je mé krédo.

Teď už ho máš, cíl dosažen, takže o tom můžeš mluvit v přítomném čase. Vím, je to „jen“ auto, ale pro spoustu lidí je to otázka fungování – bez auta se nedostanou s dětmi k lékaři, na nákupy atd. Je to pro tebe zásadní pomoc v praktickém životě?

Přesně, jak se ptáš, je tomu tak. Auto je pro mne důležitým nástrojem. Nemohu a nechci už zažít bezmoc být bez auta, upřímně ruku na srdce, téměř každá rodina potřebuje auto a většinou jedno nestačí. A zde je ten klíčový moment, jelikož na něj z hlediska hypotéky a jiných rodinných výdajů rodina často peníze nemá. U mne se tato situace vyřešila mým podnikám se společností  LR Health & Beauty, kde si vůz hradím z podnikání a firma LR mi na něj přispívá.  

Někdo to může považovat za zcela běžnou věc, že mu firma poskytne firemní auto. Například manažer ve vysoké pozici, ředitel společnosti atd. Je z tvého pohledu důvod být firmě vděčná za tuto příležitost?

Samozřejmě, že jsem firmě LR vděčná za tuto možnost a i prostřednictvím magazínu Helou.cz ještě jednou děkuji. Získat firemní vůz je hezký benefit do rodiny, jak v zaměstnání, tak v MLM, ale zde je velký rozdíl. Troufnu si říct, že MLM laděný člověk si vozu úplně jinak považuje, vidí za ním kus své práce, odříkání, pády a vzrůsty, ale i také to velké díky, že jej má, je vzorem pro ostatní, jak ve své struktuře, tak v okolí. Je to takový důkaz, že je to možné a nejedná se o sliby na papíře. Vždyť podívejme se, co dokáže sociální sít, všude je Top prodejců, ale jedná se opravdu o ty pravé top prodejce? Jelikož je velmi jednoduché se schovat za brány mobilů, notebooku aj prostředků a být čím, co nejsem. U mne je rozdíl v tom, že já vím kým jsem, vím za čím jdu a co chci a hlavně, co už nechci. Mám za sebou řadu školení v rozvoji osobnosti, možnost účastnit se lékařských kongresů a samozřejmě terénní praxi, jelikož ta je největším učitelem nás všech.


Jsi stále na mateřské dovolené, dvě malé děti, manžel pracuje desítky kilometrů od domova, žádná pomoc v hlídání, hypotéka na dům. Prostě takový běžný, ne však zcela ideální stav…  Jak by vypadal u vás rok 2020 a 2021 bez LR? V čem by to bylo zásadně jiné?

Ano, jsem na rodičovské dovolené se synem a podnikám v LR, v tom je zásadní změna, než tomu bylo před rokem, kde jsem LR měla za koníček, z kterého se vyklubala práce. Změna je taková, že pracuji sama na sebe a jak každý podnikatel potvrdí, není to práce od do a žádný svátek či dovolená. Rok 2020 a 2021 by byl pro nás takový: měli by jsme jedno auto, já měla pouze kočárek a čekala jsem na možnost někam vyjet, až by se manžel vrátil z práce. Nyní nemusím být na manželovi závislá skrze vůz a mohu si zajistit schůzky s dětmi, vyzvednout dcerku ze školky a trošku ulevit nohám. Samozřejmě, je tu i finanční stránka, tzn. výdělek, který je velmi příjemný k rodičovské dovolené.

Máš pocit, že se v této době lidé v tvém okolí začali alespoň více zajímat o své zdraví a podporu imunity? Měla jsi pocit, že jsi najednou této skupině konečně “dost dobrá”?

Když se poohlédnu zpět, bylo to více na vnímání a nastavení okolí vůči sobě. Tedy, v tom zápřahu jakém jsem byla (děti bez hlídání, rozsáhlá rekonstrukce domu, jiné další okolnosti) , jsem řešila prodej, servis spíše skrze emoce. Nyní jsem v takové fázi, že mne někteří lidé osloví sami, nebo se mi skrze komunikaci svěří o svých problémech, a tím navážeme spolupráci, vytvoříme si vzájemné pouto. Každý z nás máme nastaveno v hlavě, jak z dětství, nebo v průběhu vývoje naší osobnosti, co je pro nás nejlepší a jedeme ve svém zajetém modelu. Nejsem v pozici takové a není mi příjemná, abych byla považovaná, že vše spasím, to vážně ne. Co se týče zdraví, je zde důležité se zamyslet sám nad sebou, být k sobě upřímný a nebát se sdělit, že něco není v pořádku a zda by bylo řešení, mnohdy maličkost, může být indikátorem a signálem k něčemu zásadnímu. Proto je pro mne z hlediska LR velký benefit mít možnost konzultace s lékaři napříč Českou a Slovenskou republikou a hlavně naše platforma Helou!, kde sdílíme vzájemně své zkušenosti, recenze, doporučení od lékařů a nepanuje mezi námi rivalita, ba naopak snaha pomoci jeden druhému.

Když už jsme u slovního spojení “v této době” – co se to vlastně děje? Jak to čteš mezi řádky ty? Nevěřím, že tě to jako člověka nebo matku slušně řečeno “nerozrušuje”.

Myslím si, že v každém z nás tato doba vyvolává otázky, jak to s námi dále bude. Rozděluje se společnost, nic už nebude takové, jaké bývalo, ale upřímně jak člověk stárne, mění se mu pohled na život a s úsměvem a radostí vzpomíná na mládí, kdy byl pod ochranou křídel rodičů a měl své vybudované zázemí. Při téhle době si mnohdy vzpomenu na moji babičku. Byla to velmi výjimečná žena, která zažila dvě války, měla těžký životní osud a vše zvládala s úsměvem na tváři a vnitřním vyrovnaným klidem.  A víš co říkala, když jsem se jí v mládí plná emocí ptala, jak by řešila nějakou nevoli, či životní zkušenost? Odpověděla: ,, Ještě jsme nedočkali.“ A měla pravdu, proč se trápit a dělat si scénáře předem, život půjde dál a my s ním.

A jaké produkty pro letošní léto by neměly chybět v žádné domácnosti? Co jsou aktuálně tvé top prodejní hity?

Jednoznačně Aloe Vera Opalovací série, ta je za mne nepostradatelná, jak z hlediska složení, vyváženosti poměru filtrů UVA a UVB, faktoru ochrany proti slunci až 50 a nezapomíná se zde na Anti-Aging rovinu. Také je velmi příjemný –  opět v limitované nabídce Hydratační sprej na obličej a tělo ve variantě Okurka & Limeta. Je úžasný! Skvělá je také osvěžující a čistící série na obličej Aloe Vera Exotic Papaya.  A v neposlední řadě parfémy, EdP v balení po 50 ml, můj oblíbený tip je letní limitovaný parfém LR Classics Tropical Shake pro ženy, samozřejmě je i ve variantě pro může.

Z výsledků tvé práce i z odezvy LR partnerů, kterým jsi dala šanci využívat výhody spolupráce s LR vyplývá, že máš dar slušných školitelských a manažerských schopností. Máš chuť svůj tým rozšiřovat? A pokud ano, jaký typ člověka hledáš?

Velmi ráda dám šanci připraveným lidem, kteří si LR zamilují jako já srdcem. V mé struktuře uspěli lidé, kteří mi důvěřovali a já jsem jim důvěru oplatila servisem, který jsem jim vytvořila na míru. Protože nezáleží na věku, ale na tom na kolik se cítíme my sami v sobě, jak s léty, výzvami, tak zkušenostmi, a zda si zkušenosti necháme pouze pro sebe, nebo pomůže dalším v okolí blízkém či vzdáleném.

Je červen, půl roku 2021 za námi, půl roku před námi. Co by sis přála v té jeho, řekněme lepší části?Krásné slunečné počasí, úsměv lidem na tváři a ať jsme šťastní. Zbytek v dobré energii přijde samo.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky