O projektu.

Health - Emotions - Lifestyle - Opportunity - Unity

Na první pohled nebo poslech dobře známý anglický přátelský pozdrav Hello. Zní příjemně a lehce se pamatuje, že? A takovou cestou se vydává i naše Helou! Je to platforma sdružující zaregistrované partnery společnosti LR Health & Beauty ve struktuře Markéta Kopčilová, a zároveň sdružující další příznivce zdraví, krásy, rozvoje osobnosti a finančního růstu. Název Helou! je složeninou počátečních písmen slov, která plně vyjadřují podstatu této platformy. Health (zdraví) – Emotions (emoce) – Lifestyle (životní styl) – Opportunity (příležitosti) – Unity (jednota).

Prohlášení.

Informace, které zde sdělujeme o potravinových a kosmetických doplňcích vyplývají z osobní a klientské zkušenosti autorů jednotlivých článků, kteří vysledovali pozitivní výsledky. Klademe si za cíl inspirovat polečnost k potřebě doplnit do organismu veškéré živiny, které v těle chybí z nedostatečných nutričních důvodů současné stravy, čímž naplňujeme známou Hipookratovu větu: Nechť je jídlo tvůl lék. Dle současné legislativy EU není cílem navodit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Ponecháváme na čtenáři, nechť sám vyhodnotí informace a využije svou víru v přírodu a její vliv na jeho osobní zdraví.

Čt, Říj 11, 2018

Bohumila, Ďurišová

Út, Čvc 03, 2018

Michaela, Miklicová

Čt, Kvě 03, 2018

Adéla, Smolíková

St, Kvě 16, 2018

Lenka, Škutková

Po, Lis 13, 2017

Markéta, Kopčilová

St, Říj 25, 2017

Kamila, Ligasová

Po, Čvc 02, 2018

Sandra, Jeklová

St, Srp 02, 2017

Jana, Vojtášková

Út, Srp 01, 2017

Hana, Vágnerová

Út, Srp 01, 2017

Eva, Mikšovičová

LR story

číst více...
Ing. Markéta Kopčilová

Když řeknu LR – co se ti vybaví jako uplně první? Colostrum. Prémiový prudukt LR, který považuji za zásadní pomoc při lébě mého agresivního stavu Crohnovy nemoci v roce 2009. Tento produkt je doposud mým nejsilnějším nástrojem při pomoci chronicky nemocným lidem, kterým se formou osobních konzultací, přednášek i online věnuji již 7 let.

číst více...

Edukace

Edukace
Helou!
Podpoultovky

Pro naše LR partnery zajišťujeme komplexní edukaci. Jeden z kanálů pro získávání informací je i Vimeo, kde můžete vidět mimo jiné i pořad Podpultovky o produktech LR Health & Beauty a jejich využití.

Helou.cz

  • web byl spuštěn 9.7.2017
  • provozovatelem je společnost Firestarter s.r.o.
  • šéfredaktorem je Petr Kopčil
  • obsah je unikátně tvořen nezávislými redaktory z Česka a Slovenska
  • obsah je autorsky chráněn
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.