PříležitostiŽivotní styl

Inspirujte se a buďte inspirací

Baví mě být součástí Helou.cz, protože se ráda nechávám inspirovat. Sama si vyhledávám informace v oboru zdraví, ale současně ráda nasávám od ostatních LR poradkyň i tipy v oblasti kosmetika, líčení, nehty, vůně.

Cítím, že je dobré, když se lidé dělí o své zkušenosti vzájemně. A tak, zatímco sosám super tipy jak být trendy a krásná žena – třeba na firemním vánočním večírku, cítím současně potřebu vracet zpět. A jak se to projevuje? Zkrátka jsem šťastná, když mohu nasměrovat své okolí k udržení toho nejcennějšího – tedy zdraví. A co mé okolí nejvíce zajímá? Nejčastěji jde o modulaci imunity, snižování počtu antibiotik, ochrana dětí ve školkách, řešení popálenin pro zamezení puchýřů, bolesti atp. Když jsem se zpětně podívala do galerie článků magazínu Helou.cz, zjistila jsem, že už jsem jich napsala docela dost. Tak mám radost.

Moc děkuji všem, kteří se na tvorbě obsahu podílejí. Také těm, kteří nám ho zde umožňují prezentovat a zároveň číst, mým přátelům – manželům Kopčilovým, kteří celou platformu Helou! stvořili. A vám všem, kteří se zde rádi necháváte inspirovat a do budoucna se třeba budete chtít k nám přidat a stát se rovněž inspirací k lepšímu zdraví nebo životnímu stylu ve vašem okolí.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.