KrásaNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Jak být krásná na Štědrý den

Jak být krásná na Štědrý den

Štědrý den je opravdu za dveřmi – vánoční přípravy vrcholí, musíme toho hodně stihnout, vyřídit, zařídit, udělat, objednat, zabalit, upéct… a zároveň chceme k štědrovečernímu stolu zasednout krásné a svěží. Jak na to? Máme osvědčené triky a poradíme vám, jak se bleskově proměnit z unavené hospodyňky v královnu večera.

Expresní lifting

Dokonale připravená tvář je základ. Jak se tedy zbavit vrásek a povadlé pleti? Jako mávnutím proutku získáte mladistvý vzhled po použití naší tajné zbraně: ZEITGARD Serox Maska Instant Result vypne do 20 minut vaši tvář k nepoznání. Pokud právě nemáte naši novinku po ruce, dobře zaúčinkuje také ZEITGARD Powerlift Pleťový krém, který můžete podpořit ještě aplikací kolagenu Zeitgard Racine Kolagen. Omládnete v několika minutách.

Dokonalé krytí

Drobné nedostatky pleti, kruhy pod očima, červené žilky nebo rozšířené póry vyřeší další šikovní pomocníci z řady dekorativní kosmetiky. Rozjasňovač pleti nanesený k vnitřnímu koutku oka a na vrásky nechá zmizet všechny známky únavy. Aplikujte v přiměřeném množství a jemně vklepejte doztracena do pokožky. Krycí tyčinky pomáhají korigovat vyrážky, pupínky, začervenalá místa. Na červená místa a žilky použijte zelenou, na kruhy pod očima žlutou a na ostatní nedostatky tělovou. Následně můžete aplikovat podkladovou bázi, kterou zafixujete sypkým minerálním pudrem. Nyní je vaše pleť dokonalá a připravená k aplikaci večerního makeupu.

Luxusní vzhled

Štědrovečerní večeře je jednou za rok a proto si žádá výjimečné líčení. V rodinném kruhu není potřebné to přehánět s nánosy makeupu, ale přesto doporučujeme sáhnout po našich uměleckých očních stínech Quattro a fantastické řasence. Tváře zvýrazněte lícenkou nebo bronzerem a naneste kvalitní matnou rtěnku nebo lesk, obojí z řady Deluxe. Příjemná vánoční atmosféra a bohatý štědrovečerní stůl jsou bezesporu vaší zásluhou, proto si zasloužíte zazářit na Štědrý den jako hvězda.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů pro váš slavnostní look napište mi e-mail nebo kontaktujte vašeho nejbližšího LR partnera pro objednávku.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

 

 

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása