Krása

Jak dopadlo moje rtěnkové září?

Helou! V září oslavila společnost LR Health and Beauty krásné výročí 25. let působení v České republice a na Slovensku. U této příležitosti byl připraven také úžasný akční měsíční katalog plný skvělých slev. Osobně mě kromě jiného zaujaly výhodné ceny rtěnek a jiné dekorativní kosmetiky. Rozhodla jsem se v září na rtěnky zaměřit, a nyní, po úspěšném měsíci, se s vámi ráda podělím o zajímavé výsledky z praxe.

Primárně jsem se soustředila na akční balíček rtěnky Colours společně s konturovací tužkou v odpovídající barvě, tento balíček bylo v září možné zakoupit velmi výhodně. Za osobní výhodu považuji, že jsem měla všechny vzorečky rtěnek k dispozici a mohla je zájemkyním ihned ukázat, ať už na foto nebo osobně na schůzce. Co se dělo potom, předčilo mé očekávání.

Sama jsem otestovala kvalitu rtěnek Colours, které spolu s použitím konturky vypadají naprosto luxusně a doporučuji je prodávat a používat výhradně spolu. Shodly se na tom i mé klientky, které si rtěnky zkoušely. Colours rtěnky mají velmi příjemnou strukturu, pigmentaci a dobře se nosí. Nejprodávanější odstíny byly Hot Chilli (červená) – má skvělý odstín, který se hodí všem typům pleti, dále Magic Mauve a Warm Rose.

Jako kýžený vedlejší efekt testování akčních rtěnek klientky vyzkoušely i ostatní rtěnky z portfolia, tudíž šly na odbyt také naše transparentní rtěnky ( nejvíce Crystal Caramel a Crystal Peach), dále rtěnky Deluxe – Peppy Tomato, Soft Beige), případně lesky.

Opět podotýkám, neskutečnou výhodou bylo mít je doma. Vyzkoušet si produkt přímo nahradí všechny popisy a katalogy.

Kromě rtěnek zavládl všeobecný zájem o ostatní produkty, hodně se zalíbila pleťová voda s aloe vera, již tradičně Colostrum z výživových doplňků a samozřejmě kúry s aloe vera drinking gelem. Rychlý zájem o akční rtěnku dokázal otevřít dveře k hlubším debatám a zájmu o výrobky, otevírala se různá témata, přišli noví klienti…

Pro mě osobně to byl skvělý měsíc obchodně i lidsky, produkty byly doslova “testovány na lidech”, o to více mě těší, jak byly s nadšením přijaty, jak se líbí a tím pádem mě hřálo, že mám takové možnosti zkrášlovat a zlepšovat lidem životy. A co vy? Pustíte se do toho také?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása