Krása

Jak jsem k pozitivní zkušenosti s LR přišla

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o mé první poznatky a zkušenosti s německou firmou LR Health & Beauty. Byla jsem v té době půl roku na mateřské a hledala jsem něco, co by mě mohlo naplňovat a dále se učit novým věcem. Zdraví bylo vždy co mě u lidí zajímalo, ale do té doby jsem jim nedokázala nějak pomoci. Až najednou se tu objevilo… ano, LR Health and Beauty. Jak již název napovídá zdraví a krása. A najednou jsem věděla, že to je ono co by se mi líbilo!

Dnes můžu děkovat kamarádovi Jiřímu, který mě přivedl na tuto cestu. První co mě zajímalo byl Aloe Vera Gel. Vím, že trh je plný aloe vera produktů. Proto jsem se začala zajímat a zkoumat kolik procent vlastně obsahují Aloe Vera Gely, a především mě zajímal poměr kvalita vs. cena. Byla jsem zděšena!

Farmaceutické obchody nabízejí velké množství produktů z aloe vera. Jenže, některé se jen tak tváří jako gel. Když lahev otočíte a začnete číst, tak se nestačíte divit. Dozvíte se, že jde vlastně o jakou si šťávu, nektar a ne gel, jak se uvádí na přední etiketě. A to nemluvím o certifikátu a zaručení kvality o zpracování gelu. A co teprve cena? Ve farmaceutických obchodech si vlastně kupujete předraženou šťávu či výtažek z aloe vera.

Druhým produktem byl Pro Balance. Což je produkt zásaditých minerálů. A proč zrovna tento? Překyselený organismus je velký problém a dovolím si říct, že 90% lidí má překyselený organismus. Což je příčinou pro všechny nemoci včetně rakoviny. Odkyselení je možné řešit lázněmi, kde se popíjí minerální prameny. Ale kdo si může dovolit jet na měsíc do lázní? Já tedy ne! Proto jsem se rozhodla pro minerální tablety a docílit tak odkyselení a zároveň odvodnění. Díky těmto dvěma produktům jsem se najednou cítila velmi dobře.

Nebyla jsem unavená, zlepšila se mi pleť, přestaly mě bolet klouby a dokonce mi ubyly tři kg na váze. Není to pecka?! A v neposlední řadě mi chodí zpětný bonus za objednávky. Proto jsem dnes vděčná za to, že jsem součástí LR, kde se mi dostává kvalitní produkt za přijatelnou cenu a můžu své zkušenosti a informace šířit kolem sebe. Přeji Vám Krásné dny.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása