KrásaNovinky

Jak jsme natáčeli pořad shine!

Helou! Jak se máte? Já si konečně užívám jarní počasí a vzpomínám na uplynulý akční týden, kdy jsme ve spolupráci s Firestarter Multimedia ve Zlíně natáčeli pořad o kráse a líčení shine!. Už se na něj moc těším. Byla to opravdu nová a velká zkušenost pro mne, obdivuji každého, kdo to před kamerou umí. To, co se zdá na obrazovce jako “pohodička”, je často velký “kumšt”.

Přípravě natáčení je nutno věnovat dostatečný čas a pozornost dopředu, všechno si naplánovat, připravit si témata, vědět, co budeme chtít ukázat a o čem mluvit. Když už si myslíte, že to téměř máte a jste nadšeni z toho, co jste vymysleli, zjistíte, že technicky je to neproveditelné a po mentoringu zkušeného kameramana musíte být flexibilní a na místě vymyslet nové řešení. A potom klapka – a jedete naostro! To je adrenalín. Uhlídat si, abyste nemluvili z cesty, potlačit trému a stres, stát na místě, nemávat rukama, správně artikulovat, neutrhnout si mikrofon, správně brát do rukou produkt… Je to dřina!

Jsem vděčná za profesionální rady a vedení celého týmu, je vidět, že jsou profesionálové v oboru a myslí na tisíc věcí, na které je potřeba dát pozor, aby byl v závěru výsledek dokonalý.

Celkově jsem si spolupráci moc užila. Bylo naprosto skvělé vidět naši dekorativní kosmetiku v úplně jiném světle, obrazně i doslova. 🙂 Musím přiznat, že když ji mám v rukou denně, začínám trpět provozní slepotou. Vysoká kvalita je pro mne samozřejmostí, její úžasné vlastnosti a schopnosti také. Nedělám kompromisy, s jinými značkami neporovnávám. Když jsem o kosmetice mluvila na kameru a naše organizační manažerka Markéta Kopčilová mi kladla zajímavé otázky, nutilo mne to nad přípravky zamyslet se nad nimi z pohledu jiných klientek, nebo třeba i úplně jiné klientely, než mám já a se kterou se běžně potkávám. Uvědomila jsem si následně, že v rukou držíme vysoce kvalitní kosmetiku srovnatelnou s hi-end značkami z luxusních parfumerií, ale za cca poloviční ceny! To prozření a hluboké pochopení i po těch letech mne mile překvapilo. Myslím, že i po letech v byznysu je dobré si to neustále opakovat a připomínat..

Z dekorativní kosmetiky LR si vybere každý, od ekonomicky dostupných produktů ve vysoké kvalitě, po luxusní nadstavbové “vychytávky”, které jsou nejen funkční, ale je opravdu radost mít je doma pro jejich líbivý design.

Při testování kosmetiky jsme si užily mnoho zábavy i AHA momentů, jen počkejte, uvidíte samy. Objevila jsem fantastické vlastnosti kompaktní podkladové báze Deluxe “Perfect Smooth Compact Foundation”, Markéta se zamilovala do Deluxe tvářenky Perfect Powder Blush v odstínu Rose/Pink. Já se jí nedivím, je dokonalá. Navíc, v březnu si ji můžete dopřát za zvýhodněnou cenu! Informujte se u svých poradců. Už se moc těším, až bude Shine! hotov, jak se vám bude líbit. Věřím, že budete nadšené, jako já.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása