Krása

Jak na dokonalý letní makeup

Helou! V minulém článku jsme si prozradili tři tipy pro nezbytnou výbavu kosmetických taštiček. Dnes téma ještě trochu rozvinu a poradím vám, jak ještě lépe dosáhnout krásného letního líčení a jak uspokojit i náročnější klientelu. Přestože BB krém, Colours bronzové tónovací perly i voděodolná řasenka jsou vysoce kvalitní, představím vám nyní ještě nadstavbovou profesionální kosmetikou, kterou uvítáte například večer na letní party nebo promenádu na dovolené po mořském mole, kdy se zahalíte do jemných šatů a některé z našich luxusních vůní. Dokonalý makeup bude jen třešničkou na pomyslném dortu.

Jaké tři tipy mám pro vás tedy dnes?

  • Deluxe kompaktní podkladová báze

Tato luxusní podkladová báze báječně sjednocuje pleť, nevytváří efekt masky, krásně splývá z pokožkou a oblíbená je u všech, kdo si rádi fotí selfies. Pleť vypadá na fotkách dokonale. Nemastí se, nestéká ani při vyšších teplotách, je v praktickém balení se zrcátkem a aplikátorem, na dovolenou je nezbytnou nutností.

2. Deluxe Sun Dream Bronzer

Perfektní kombinace dvou barev pro přirozený look zajistí luxusní vzhled krásného letního opálení nejen v letních měsících, ale po celý rok. Dodá nádherný přirozený lesk již opálené pokožce nebo dotónuje místa, která se opalují hůře.

  1. Třpytivý lesk na rty Brilliant

Profesionální lesk na rty s vyživujícími látkami a 3D efektem pro plný objem rtů z vás udělá hvězdu. Okouzlí ve dne i večer, působí luxusně, velmi distinguovaně, hodí se pro všechny věkové kategorie. Je možné jej aplikovat samostatně nebo se rtěnkou.

Který je váš nejoblíbenější produkt, bez kterého se v létě neobejdete? Pochlubíte se?

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása