Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak na kontury tváře?

Jak na kontury tváře?

Helou! Často se na mne ženy obrací s otázkou, jak správně konturovat tvář – moc se jim líbí videa mladých youtuberek, ale samy nemají tolik zkušeností, aby dokázaly dokonale vytvarovat a vymodelovat svůj obličej. Také nemají možnost mít doma tolik produktů, jako můžeme v tutoriálech vidět. Dnes si tedy povíme, jak jednoduše vymodelovat tvář, zvládnou to i úplné začátečnice.

Modelace pudrem – konturování tváře pudrem je snadné i pro nezkušené ženy. Stačí si pamatovat základní věc – ideální tvar tváře je ovál. Pokud naše tvář není oválného tvaru, snažíme se mu co nejvíce přiblížit. Potřebujeme k tomu dva pudry – jeden v barvě naší pleti nebo o tón světlejší, druhý o tón až dva tmavší než barva naší pleti. Pravidlo zní – světlá barva zvýrazňuje, tmavá barva potláčí. Nyní tedy co potřebujeme zvýraznit, pudrujeme světlám pudrem, co potřebujeme zakrýt, na ta míst aplikujeme tmavší pudr.

Tedy, pokud máme například hranatý obličej, pro přiblížení tvaru oválu aplikujeme pudr na čelo nad spánky a na lícní kosti vedle brady.

Modelace makeupem – zkušenější z nás mohou toto konturování činit již přímo makeupem. Stačí si pořídit makeup v naší barvě pleti a jeden makeup o tón až dva tmavší. Aplikujeme stejným způsobem popsaným výše.

Pokud máme například větší nos, také jej můžeme opticky zmenšit tmavším pudrem nebo makeupem.

Nebojte se před zrcadlem experimentovat. Všechny kontury je nutno dokonale rozetřít doztracena, nesmí být mezi nimi ostré přechody. Pleť musí působit hladce a přirozeně.

Pro mladistvý vzhled můžete použít pod oči a na mikrovrásky rozjasňovač či světlý korektor.

Vyzkoušejte, není to žádná věda a efekt veliký, postupně nabydete zručnost a můžete vyzkoušet pokročilejší konturování jako profesionálky.

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

 

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!