Krása

Jak na krásné a zdravé nehty

Helou! Dva roky jsem bez přestávky nosila akrylové, později gelové nehty. Dvakrát měsíčně jsem navštěvovala nehtové studio. Nyní před Vánoci jsem se rozhodla, že nechám své vlastní nehty od gelu odpočinout a vrátím jim původní krásu a lesk. Ale jak na to?

Pokud se chctete zbavit gelové vrstvy, nejjednoduší cestou je dát si ji odstranit v nehtovém studiu. Zejména pokud máte jako poslední vrstvu gel lak.  S tím si doma příliš neporadíte, i když existují návody, jak to šikovně zvládnout i doma. Já jsem se rozhodla vydržet a nechat gelovou vrstvu “opadat”. Nehty pod nánosy umělé manikúry jsou slabé, tenké, zbroušené pilníkem. Chybí jim přirozená pevnost, jsou lámavé. Doslova volají po kvalitním ošetření.

Sáhla jsem po sadě pro krásné nehty od LR Health and Beauty. Nejprve jsem obrousila nehty šetrným pilníkem. Následně jsem aplikovala zpevňovač nehtů, který díky speciálnímu ochrannému filmu nehty posiluje a vytváří na nich speciální ochrannou vrstvu. Poté jsem aplikovala intenzivně ošetřující lak na nehty Billionails, který obsahuje komplex z vitamínů E, C, F, bílkovin a vápníku podporuje růst nehtů, ošetřuje je, posiluje, zpevňuje a snižuje jejich lámavost.  

Druhý den jsem aplikovala poslední vrstvu a to Nail Therapy s keratinem, který opravuje drobné nedostatky a podporuje zdravý růst nehtů. Kůžičku jsem ošetřila olejem na nehtovou kůžičku. Následně jsem použila sérum na ruce a nehty, které je v mé rodině velmi oblíbené. Nyní v prosinci je olej a sérum k dostání jako vánoční balíček, doporučuji jako praktický dárek pro každou ženu.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů, napište mi e-mail nebo kontaktujte vašeho nejbližšího LR partnera pro objednávku.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása