Krása

Jak na krásné rty bez botoxu

Helou! Neznám ani jednu ženu, která by nesnila o krásných a plných rtech. Mnoho žen je nešťastných, že jejich rty jsou tenké, působí nevýrazně, vypadají starší. Úzké rty také neprospívají výrazu tváře, osoba s tenkými rty vypadá přísně. Proto se ženy snaží o co nejplnější rty. Kromě vhodně zvolené rtěnky, lesku nebo konturky se nebojí sáhnout po invazivnějších zákrocích, jako je například botox, různé výplně a podobně.

Nevím, jak vy, ale já osobně nejsem zastáncem takových extrémních úprav těla. Líbí se mi drobná korekce, ale pokud to není nutné například ze zdravotního nebo skutečně závažného estetického hlediska, tyto procedury osobně nevolím. Krásné rty jsem ale vždy chtěla mít, pečovala jsem o ně pravidelně, používám peelingy na suchou kůžičku rtů, chráním je aloe vera tyčinkou, občas si dávám výživné masky na rty, také třeba med a podobně.

V minulých dnech mě velmi pozitivně překvapil náš produkt z řady Serox – Lip optimiser. Tato nenápadná tubička ukrývá velmi silný produkt, který okamžitě zvětší vaše rty až o 15%. Také je krásně vytvaruje. Rty vypadají zdravěji a mladě. Krém se nanáší přímo z tuby speciálním aplikátorem, jemně se vetře do rtů. Následně můžete aplikovat makeup, jak jste zvyklá. Optimiser se doporučuje používat 1x – 3x denně. Mě stačí cca 2x denně. První týden jsem měla pocit, že i 1x je dost, než si na něj rty zvykly.

K tomuto produktu doporučuji také novinku Serox Instant skin perfector. Dokonale vyhladí pokožku a připraví ji pro denní makeup. Minimalizuje póry, nedokonalosti pleti a vrásky, zmatní lesklé partie. Hodně jsem si ji v poslední dny oblíbila.

Jaké máte s řadou Serox zkušenosti vy? Už jste některý produkt vyzkoušely? Jaké byly vaše dojmy? Napište nám. 🙂

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása