Krása

Jak na makeup do fitka?

Helou! Sportujete? Běháte, cvičíte, navštěvujete pravidelně fitness? Věřím, že mnohé z vás ano. A MALUJETE SE PŘI TOM? Tady se jistě názory různí. Líčit se do fitka? To snad nemůžeš myslet vážně? Pravdou je, že bych nikdy nešla cvičit nenalíčená, makeup ke mně prostě patří. Když si dobře vyberete ty pravé produkty, nemusíte se ničeho bát. Můžete se potit na běžícím pásu a makeup to zvládne. Co pravidelně používám?

Do fitness se mi nesmírně osvědčil makeup Colours dobře zafixovaný minerálním pudrem. Nebo můžete použít kompaktní podkladovou bázi Deluxe. Pokud si potrpíte jako já na stíny, oční stíny Colours Duo jsou skvělou volbou. Spolu s Fantastickou deluxe řasenkou oči vhodně zvýrazní, neroztékají se, řasenka unese hodinový běh na běžícím páse naprosto skvěle. Stíny můžete pro ještě lepší efekt zafixovat podkladovou bází na oči a rty.

Rtěnku do fitka moc nepoužívám, ale například balzám Colours nebo limitovaný balzám s borůvkovou příchutí či aloe vera tyčinka jsou skvělou volbou. Nesmím zapomenout zmínit také deodorant Aloe via a sprchový gel 2 v 1. Tyto produkty mají stálé místo v mé sportovní tašce. Určitě doporučuji vyzkoušet. 🙂

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása