Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak na nedokonalosti pleti?

Helou! Dnes se zaměříme, jak řešit vhodným líčením různé drobné nedokonalosti pleti. Každá žena touží po zářivé a hladké pleti, no malé chybičky na kráse nám často tento ideál hatí. Nic však není ztraceno. S našimi pomocníky v podobě dekorativní kosmetiky najdeme optimální řešení pro každého.

Vyrážky, pupínky, vřídky

K jejich eliminaci používáme suchý korektor, vydatně pigmentovaný, který je nedráždivý. Může být v zelené barvě, kdy potlačí červenou barvu vyrážky. Na pleť naneste podkladový makeup, jak jste zvyklá, následně aplikujte korektor na vyrážky. Nevybírejte světlejší odstín, upozorní na vyrážku. Prstem vklepte korektor do podkladu.

Popraskané žilky

Při žilkách pomáhá opět korektor aplikovaný lokálně na postižená místa. Můžete štětečkem obtáhnout pouze linii žilky. Na modré žilky je vhodný žlutý korektor, na červené zelený. Opět vklepejte do pokožky. Zde můžete použít korektor pod makeup.

Růže

Fleky na kůži způsobené růží neutralizujte pomocí žlutého korektoru, který vklepete na postižená místa. Následně jemně aplikujte podkladovou bázi, kterou špičkami prstů aplikujete také na korektor, čímž sjednotíte barvu pleti.

Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny, které vznikají nadměrným sluněním nebo hormonálními změnami, použijte na jejich zakrytí světlý korektor. Po aplikaci korektoru na postižená místa použijte vaši oblíbenou podkladovou bázi. Ženy světlé či béžové pleti by měly použít žlutý korektor, ženy ebenové nebo bronzové pleti by měly použít zlatooranžový korektor.

Jizvy

Jizva je vyvýšené místo na kůži, které se velmi špatně korigujeme korektorem. Potřebujeme co nejsušší korektor. Pokud jej nemáme po ruce, pomůžeme si aplikací pudru na jizvu, následně aplikujeme korektor, který tak lépe přilne. Hluboké jizvy po akné je vhodné udržovat matné, vhodným pomocníkem je sypký minerální pudr. Jizvám po akné neprospívá “vyplňovat” je podkladovou bází a korektorem.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!