Krása

Jak okouzlit na firemní vánoční party či večírku

Helou! Rok se s rokem sešel a opět tu máme období setkávání s přáteli a vánoční večírky jsou téměř za dveřmi. Nejčastější otázka, kterou dostávám, je jako zazářit a jak zaujmout právě na firemní společenské akci. Ráda si s vámi zopakuji základní tipy, které vám pomohou vypadat dokonale.

Dokonale připravená tvář je základ. Jak se tedy zbavit vrásek a povadlé pleti? Jako mávnutím proutku získáte mladistvý vzhled po použití naší tajné zbraně – například série Zeitgard Serox nabízí spoustu novinek, které jsou cíleně určeny k okamžitému omlazení pleti. Zeitgard Serox Maska Instant Result vypne a vyhladí do 20 minut vaši tvář k nepoznání. Pokud právě nemáte naši novinku po ruce, dobře zaúčinkuje také Zeitgard Powerlift Pleťový krém, který můžete podpořit ještě aplikací kolagenu Zeitgard Racine Kolagen. Omládnete v několika minutách.

Drobné nedostatky pleti, kruhy pod očima, červené žilky nebo rozšířené póry vyřeší další šikovní pomocníci z řady dekorativní kosmetiky. Rozjasňovač pleti nanesený k vnitřnímu koutku oka a na vrásky nechá zmizet všechny známky únavy. Aplikujte v přiměřeném množství a jemně vklepejte doztracena do pokožky. Krycí tyčinky pomáhají korigovat vyrážky, pupínky, začervenalá místa. Na červená místa a žilky použijte zelenou, na kruhy pod očima žlutou a na ostatní nedostatky tělovou. Následně můžete aplikovat podkladovou bázi, kterou zafixujete sypkým minerálním pudrem. Nyní je vaše pleť dokonalá a připravená k aplikaci večerního makeupu.

Vánoční večírek je jednou za rok a proto si žádá výjimečné líčení. Doporučuji vám sáhnout po našich uměleckých očních stínech Quattro a fantastické řasence Deluxe, která vám zaručí dokonalé řasy. Tváře zvýrazněte tvářenkou z řady Deluxe nebo bronzerem a naneste kvalitní matnou rtěnku nebo lesk, obojí taktéž z řady Deluxe. Nezapomeňte také na vhodný parfém pro tuto příležitost. LR nabízí spoustu vůní, které dotvoří vaši osobní auru, dejte si poradit a vyberte si pro sebe ten nejlepší.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů pro váš slavnostní look, kontaktujte vašeho nejbližšího LR partnera.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása