Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak ošetřovat vlasy po letních dnech

Krásný poprázdninový den. Letošní léto bylo neskutečně teplé a proto doufám, že jste ho užili bez jakékoli újmy. A co vaše vlasy? Jsou suché, zacuchávají se a těžko se rozčesávají?

Společnost LR Healt and Beauty má pro vás řešení. Musím přiznat, že jako kadeřnice jsem velmi mile překvapena. Nečekala jsem takovou pecku, se kterou přišlo LR. Už při mytí šamponem cítíte, jak vlasy krásně prokluzují mezi prsty. Málo který šampon z profi kadeřnické řady toto umí.

Další produktem této řady je kondicionér. Kondicionér Nutri-Repair doporučuji používat po každém mytí. Ale pozor! Nedávejte a nemasírujte pokožku hlavy. Tyto produkty obsahují sedm druhů olejů a jsou silně vyživující. Mohlo by se stát, že vlasy natolik vyživý a budou vypadat jako mastné.

Třetí produkt je Nutri-Repair maska. Tento produkt doporučuji používat 1- 2x týdně, namísto kondicionéru. Podle toho jak moc jsou vlasy vysušené a porézní. Délka působení je od 5 minut a více. Já pokud cítím, že vlasy mám přesušené a těžko rozčesatelné nechám působit přes noc a ráno jen opláchnu a upravím.

Poslední produkt je Aloe Vera Nutri-Repair Závěrečná Kúra. Obsahuje 60 % Aloe Vera gelu a výtažek z bio bambusu. Působí jako ochranný plášť před vnějšími vlivy. Je ideálním produktem před foukáním nebo žehlením vlasů. Tento produkt se neoplachuje a je vhodný i na suché vlasy před rozčesáváním.

Chcete vyzkoušet a vyživit i vy vaše vlasy? Neváhejte kontaktovat jedno z prémiových poradců. Mějte se krásně a dále sledujte magazín Helou.cz.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!