Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak přizpůsobit makeup každé pleti?

Helou! Jak se máte? Věřím, že úžasně. Dnes vám chci dát několik užitečných rad, jak přizpůsobit makeup nebo chcete-li, podkladovou bázi každému typu pleti a každé nositelce.

Možná už jste se s tím také setkaly – vybraly jste si makeup, který má dokonalý odstín – ale nesedí vám struktura, makeup teče, vytváří se šupinky, máte pocit masky na pleti, makeup se otírá, rozmazává, stéká se v mikrovráskách na čele… a tak podobně.

Jak tedy na makeup vyzrát, jak vybrat ten správný, případně co udělat, pokud se vyskytne některý z výše uvedených problémů?

Úplně nejdůležitější je zaměřit se na správný výběr makeupu. Už víme, že pro suchou až normální pleť jsou vhodné krémové makeupy na bázi oleje, pro normální, smíšenou až mastnou pleť se doporučují makeupy bezolejové na bázi vody. Také dbejte na krycí schopnost makeupu. Měl by být plně krycí (full coverage). Pokud je uvedeno, že je středně krycí (medium coverage), počítejte s tím, že zřejmě nezakryje vše, co zakrýt chcete.

Důležitá je také příprava a péče o pleť. Pokud o pleť kvalitně pečujete, čistíte, hydratujete, tonizujete, ošetřujete vhodným krémem, potom by měl makeup sedět bez problému. Pokud je pleť vysušená, tedy nedostatečně hydratovaná, mohou se po aplikaci makeupu tvořit šupinky, vrásky, mohou vystoupit póry a pleť vypadá hrubě, přesušeně, nezdravě. Předejtete tomu tak, že před aplikací ošetříte pleť jemným peelingem, následně tonikem, a vyživíte hydratačním krémem. Můžete přidat také aloe vera hydratační gel pro extra hydrataci pleti. Až následně aplikujte krémový makeup.

Pokud máte naopak pocit, že makeup teče, je dobré ošetřit pleť například naší sadou Microsilver, pleť bude krásně matná, kompaktní. Použijte bezolejový makeup colours.

V případě, že máte pocit, že makeup je na vás příliš hutný a vytváří vám na pleti masku, smíchejte jej v poměru 1:1 s vaším denním krémem. Můžete také aplikovat náš BB krém.

Pro luxusnější a elegantnější vzhled pleti použijte náš makeup Deluxe. Doporučuji jej opravdu na pěstěnou pleť, nemá tak vysokou krycí schopnost jako makeup Colours, je velmi lehounký, působí spíše jako fluid, dodává pleti vysoce sofistikovaný vzhled, ale neodpustí vám nedostatečnou péči.

Pokud mohu doporučit, bezolejový makeup Colours je možné v říjnu získat za výhodnější cenu, určitě neváhejte jej vyzkoušet, budete mile překvapeny.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!