Krása

Jak rychle zlepšit unavený vzhled pleti?

Helou! Jak se máte? Původně jsem vám chtěla napsat o něčem jiném, ale ráno při líčení do fitka mě napadlo podělit se s vámi o své vizážistické “hacky”, jak snadno a rychle omladit a osvěžit svůj vzhled.

Okamžitě svěží pleť – ať už máte za sebou prohýřenou noc, nebo jste jen unavená, případně po nemoci, vaše pleť může působizt unaveně a našedle – nebo získat jinou nepříliš zdravou barvu, vrásky, povadlé kruhy pod očima. Moje okamžité řešení je kombinace collagenu a následně Power Lift séra s kyselinou hyaluronovou. Následně je možné použít Serox Instant Skin Perfector, který pleť do několikla sekund vyhladí, sjednotí, skryje rozšířené póry a vrásky.

Mikrovrásky – na vrásky si posvítíme vyplňovačem vrásek v tužce, který vrásky vyplní. Aplikuje se pod makeup. Na makeup můžeme nanést ještě rozjasňovač pleti, který opticky vrásky eliminuje díky luminisenčním částečkám odrážejícím světlo.

Kruhy pod očima – na tmavé kruhy pod očima je ideální žlutý korektor, který aplikujeme pod makeup. Následně na makeup můžeme ještě použít rozjasňovač pleti.

Unavené oči – pro mladistvý vzhled očí stačí při líčení nanést do vnitřního koutku oka bílý nebo světlý perleťový stín. Pokud vám to sluší, naneste na spodní víčko bílou linku, oko se opticky projasní a zvětší.

Plné rty – všichni víme, že plné a šťavnaté rty působí velmi mladistvě. Naopak, tmavé barvy a matné rtěnky nás dělají staršími. Proto pro mladistvý vzhled použijte Serox lip optimiser, následně krémovou rtěnku nebo transparentní rtěnku či lesk v tělových, neutrálních barvách.

Rozjasňovač – shimmer, nebo chcete li rozjasňovač, aplikujte na místa, kam dopadá přirozené denní světlo. Střed čela, jablíčka tváří, brada, momentálně je v módě i kořen a špička nosu. Vyzkoušejte, co přesně sluší vám.

Toto jsou moje expresní tipy, jak rychle vypadat mladě a svěže. Jaké jsou vaše triky?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása