Jak se líčí úspěšná žena?

Nedávno jsem na internetu hledala informace na téma “Jak se líčí úspěšná žena.” A víte co? Mnoho jsem toho nenašla. Rozhodla jsem se tedy, že takový článek napíši sama. Exkluzívně pro čtenářky Helou! je právě na světě –  přeji vám příjemné čtení. Věřím, že tento článek pomůže každé z vás, která právě míří k hvězdné kariéře či podnikání.

Říká se, že na první dojem máme tak 20 sekund. Pokud neoslovíme nebo nazaujmeme v tomto extrémně krátkém čase,  je všechno “v háji”. Už víme, že správně zvoleným oblečením či vůní můžeme mnoho podpořit a učinit skvělý první dojem rychle. To platí také o vhodném líčení.

Jaký makeup by měla volit žena, aby působila úspěšně a sebevědomě? Všeobecně platí, že by měla být upravená, působit sjednoceně, makeup by neměl být rušivý, ale měl by podtrhnout přirozenou krásu ženy. Pleť by měla působit svěže, žena by si měla zachovat kouzlo osobnosti, být sama sebou a nemalovat si na tvář obličej někoho jiného. Zní to snadno, ale dnes a denně vidíme tolik různých chyb, že si dnes dovolím dát vám několik tipů, jak se jich vyvarovat.

Co dělat, když se vůbec nelíčím?

Pokud jste byla zvyklá se nelíčit vůbec a chcete vypadat sebevědomě a úspěšně, dovolím si i tak doporučit sjednotit pleť lehkým makeupem nebo BB krémem, přepudrovat, zvýraznit řasy řasenkou (můžete volit tvamě hnědou, působí přirozeně), vytáhnout obočí, je-li třeba, přidat jemný pel tvářenky, ošetřit rty bezbarvým leskem nebo tyčinkou na rty. Budete působit upraveně.

Jak se nalíčit pro úspěch?

Osobně bych vycházela z byznys líčení – jemný matný makeup, oční stíny v kombinaci maximálně dvou barev v matné verzi, co nejméně třpytek. Střízlivý odstín rtěnky. Pokud se to k vašemu stylu hodí, můžete sáhnout po výraznější barvě rtů, nicméně volila bych potom matnou rtěnku. Například naše Deluxe. Když si líčíte výrazné rty, oči potom malujte méně. Při byznys líčení neexperimentujte. Musíte se cítit přirozeně a sebevědomě. Pokud zkoušíte něco nového, může vás to vnitřně znejistit.

Předchozí Příspěvek
Další Příspěvek
error: Content is protected !!