Krása

Jak se okamžitě zbavit vrásek?

Čas se zastavit nedá, stárnutí pleti a vrásky však ano! Nevěříte? Dnes si povíme něco o tom, jak účinně řešit první vrásky, mikrovrásky a jak vypadat co nejlépe. Nejprve je důležité si uvědomit a přijmout, že stárnutí je přirozené. Kolagen, který udržuje naši pleť mladistvou, se přestává tvořit kolem 25. roku našeho života. Proto se doporučuje již v tomto věku začít o svoji pleť důsledně pečovat.

Pokud však začínáte později, to vůbec nevadí. Důležité je, že vůbec začínáte. Investice do péče o pleť se vám mnohokrát vyplatí svěžím a mladistvým vzhledem a dobrým pocitem ze sebe samých.

Jak jsem již naznačila, tak jako u nemocí či jiných neduhů, i u vrásek je potřebná zejména prevence, a začít se intenzívně o sebe starat ještě dříve, než se objeví. K péči o pleť přináleží také důkladná hydratace, jak vnější, tak vnitřní, tedy je nutno pít dostatečné množsví čisté vody, případně bylinkových čajů.

První vrásky, které se obvykle objeví, bývají vrásky mimické, tedy vějířky kolem očí, vrásky kolem úst, pokud se rádi a často smějeme. Někomu se objeví první vrásky na čele. Na vrásky v očním okolí si posvítíme vhodnými očními krémy a séry. Pokožka v okolí očí má svá specifika, proto je nutné používat péči speciálně připravenou pro tyto partie, nepodceňujte to.

Pokud vás trápí hlubší vrásky na čele nebo v okolí úst, můžete je “odstranit” opticky aplikací rozjasňovače na postižená místa, nebo na ně aplikujte SEROX Vyplňovač vrásek s kyselinou hyaluronovou a kombinací účinných látek.

Můžete také v dny, kdy potřebujete vypadat obzvlášť dobře, sáhnout po SEROX Instant result mask, tuto jedinečnou masku osobně označuji za Ferrari v péči o pleť. Dokonale vypíná pleť až na 12 hodin. Používá se 1x – 2x týdně dle potřeby. Maskou můžete omladit také dekolt.

Tyto triky, jak se zbavit vrásek, jsou vhodné pro ženy i muže. V denní péči nezapomínejte na ant-age pleťové krémy a séra. Pomohou vám dosáhnout dlouhodobě pozitivních výsledků.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása