Krása

Jak se vyznat v korektorech?

Helou! Ze své praxe vím, že se klientky neustále ptají, který korektor je k čemu vhodný, jak zamaskovat určité nedostatky, zda dávat pod makeup nebo na makeup, kolik produktu dávat…

Již jsem na téma korektorů napsala několik článků, proto přidávám další, kde si prakticky a jednoduše vysvětlíme, jak na to. Pochopí to opravdu každý, věřím, že si správný produkt vybere každá žena. Nyní v červenci máme korektory Colours dostupné za výhodné ceny v akci, proč nabídky nevyužít?

Na trhu je mnoho korektorů v různých odstínech pleti a také v různých nestandardních barvách. Úkolem těchto netypických barev je neutralizovat nedostatky pleti, co nejvíce přiblížit jejich barvu běžné barvě pleti, následně na tento základ se používá makeup/podkladová báze.

LR Health & Beauty nabízí v sérii Colours 4 důležité odstíny.

Žlutá – na žilky a modré/šedé kruhy pod očima
Zelená – na červené žilky, pupínky…
Tělová – na vyrážky, drobné nedostatky
Tmavší tělová – vhodná pro opálenou pleť a pod.

Je dobré mít po ruce všechny tři, tělovou si vyberete podle typu pleti. Logicky, pokud máte světlou pleť, sáhnete po světlejším korektoru. Pokud se silně opalujete, mohou se vám hodit všechny čtyři. 🙂

Jsou v praktické vysouvací tyčince, takže se vám nestane, že byste aplikovala příliš silnou vrstvu. Navíc jsou hygienické, nedotýkáte se produktu prsty. Stále platí – kosmetiku nikomu jinému nepůjčovat.

Už jste naše korektory vyzkoušely? Jaké máte zkušenosti?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása