Krása

Jak si správně vybrat dekorativní kosmetiku z katalogu?

Jak si správně vybrat dekorativní kosmetiku z katalogu?

Helou! Nedávno jsme se věnovali tématům, jak si vybrat správný makeup, co nám nesmí chybět v kosmetické kabelce, či jaké přípravky jsou pro nás vhodné. Dnes otevírám další velké téma, na které se až tak moc nemyslí. Jak si správně vybrat dekorativní kosmetiku z katalogu? Jak se rozhodnout co nejlépe, když kosmetika není k vyzkoušení? I na toto máme několik zajímavých tipů a řešení. Určitě čtěte dále.

Nejdříve poznej sebe

Než vůbec začneme vybírat, je důležité, abychom poznali typ naš pleti, zda je mastná, smíčená, suchá… dále její odstín, zda jsme studený nebo teplý typ, určitě by bylo dobré otestovat se v koloristice. Tak dostaneme základ, co je pro náš typ vhodné, jaké barby a jaké složení. Neváhejte se spojit se zkušenou vizážistkou nebo kosmetickou poradkyní, která vás ráda nasměruje.

Jak vybírat

Pokud už víme, co máme hledat, stále na náš číhají možná překvapení, na která je dobré se dopředu připravit. Když hovořím o výběru z katalogu, dnes jsou často možnosti výběru z katalogu online – ať už na počítači nebo na mobilu. Můžete si prohlížet výrobky na e-shopu či v elektronickém katalogu. Upřímně, vybírat si správný odstín na monitoru nedoporučuji. Schválně se podívejte na různí zařízení, barva výrobku se na různých displejích může mírně lišit. Navíc, někdy skutečný odstín neodpovídá již na ilustrační fotografii online katalogu.

Jak se určitě nezmýlit

Kvalitní firmy nabízí velmi profesionální katalogy, kde jsou produkty dokonale vyobrazeny ve skutečných odstínech, jaké jsou ve skutečnosti. Firma LR Health and Beauty například poskytuje půlroční katalog Collection, kde najdete všechny kosmetické výrobky z nabídky.

Doporučuji vám si jej prolistovat a přiložit daný odstín k pleti. Ideálně k pleti tváře, ne k ruce. Odstín porovnávejte na běžném denním světle, ne pod umělým osvětlením.

Co když se nemohu rozhodnout?

Nechte si určitě poradit od zkušeného LR partnera. Kvalitní poradenství máte v ceně. Barvy a pigmentace značek Colours i Deluxe jsou voleny tak, aby se co nejvíce přizpůsobily našemu evropskému typu pleti, proto se nemusíte bát, že se zmýlíte. Jak vidíte, je to skutečně snadné, není se čeho obávat, udělejte si radost už dnes. 🙂

Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása