KrásaNovinky

Jak zamaskovat kruhy pod očima

Helou! Dnes přinášíme téma velmi blízké nejedné z nás. V našem týmu je mnoho maminek malých dětí a tento problém řešíme jistě často – hovořím o kruzích pod očima. Ať už chceme nebo ne, po probděné noci nevypadá pleť zrovna dokonale, nicméně nejvíce je to vidět na našich očích, respektive přesně pod nimi. Tmavé kruhy pod očima nesluší nikomu. Jak se tedy co nejrychleji dát do pořádku a být zase ta zářivá maminka plná energie?

Nejprve výživa

I když máme tendenci co nejdříve kruhy pod očima zamalovat, doporučuji únavu vyřešit nejdříve kvalitními kosmetickými přípravky. Výborný oční krém na oční okolí dovyživí unavenou pleť a zbaví nás opuchů. Zárověň připraví půdu pro korektor, který je všeobecně hutný a pleť pod ním mírně vysušuje. Následně se můžeme pustit do kamufláže.

Žlutá je dobrá

Korektor je základ – na kruhy pod očima se používá žlutý korektor – neutralizuje nám modrofialový nádech pokožky. Vklepejte malé množsví korektoru prsty na postiřená místa. Následně můžete použít denní makeup, jak jste zvyklá.

Krůček k dokonalosti

Po aplikaci makeupu je možné doladit a rozjasnit oči ještě použitím rozjasňovače. Ten obsahuje luminesenční částečky, které odráží světlo, krásně prozáří vnitřní koutek oka. Pod dolní víčko aplikujte minimální množství, opravdu tak špendlíkovou hlavičku rozjasňovače, opět vklepejte do pokožky prsty. Teď to bude vypadat tip – top

Následně přepudrujte a domalujte se, jak jste zvyklá. Hotovo, kruhy zmizely, jste krásná a nikdo nic nepozná.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása