Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Jak zazářit na vánočním večírku

Jak zazářit na vánočním večírku

Období firemních vánočních večírků a nespočetných společenských akcí je tady. Každá žena chce vypadat co nejlépe, zdůraznit své přednosti, potlačit nedostatky a zanechat dojem. Známe nejžhavější tipy a triky, jak zazářit ve společnosti a stát se hvězdou večera.

Trendy na zimu 2017

Letošní party sezóna to roztočí ve velkém s glitry, třyptkami a metalickými odlesky všeho druhu. Dále jsou vysoce trendy tmavé rtěnky matného vzhledu, kočičí oční linky, obrovské řasy ve stylu Twiggy, důkladně tvarované a zvýrazněné obočí. Metalické oční stíny (zejména v odstínech mědi a růžového zlata) kontrují kouřovému líčení, silně orámovanému hlubokému pohledu v tónech od černé, antracitové přes tmavě fialovou po hnědou. Vychytávkou jsou zlaté a třpytivé oční linky. Nezapomínejte na holografické rozjasňovače pleti a něžný pel tvářenky v jemných růžových tónech. V účesech letí přirozený vzhled, nadýchané romantické lokny, které působí zdravým a svěžím dojmem.

Jak snadno a jednoduše dosáhnout TOP party vzhledu?

My v Helou! víme, jak na to a rádi se podělíme. Nemusíte utrácet spoustu peněz za drahou kosmetiku, kterou po celý další rok nepoužijete. Skvělý party look vyčarujete s několika kvalitními produkty za pár minut.  Přinášíme vám tři inspirace, kterými jistě okouzlíte.


Metalická hvězda

Třpytky, kam se podíváš! Tento vzhled sluší zejména mladším a odvážným dívkám a ženám s dokonalou pletí. Před aplikací make-upu určitě použijte náš systém Zeitgard. Následně aplikujte primer, který zafixuje váš make-up. Na večer zvolte make-up spíše ve světlých odstínech. Na oči aplikuje umělecké oční stíny Quattro. Pokud zvládáte strobing, můžete aplikovat rozjasňující stíneček z kazetky také na lícní kosti nebo na místa, která chcete zvýraznit a prozářit. Rtům dodáte dostatečného třpytu s našimi lesky Brilliant.

Sofistikovaná kočka

Kočičí oči a dokonalé sametově rudé rty jsou stálicemi mnoha sezon. V různých obměnách se s tímto klasickým vzhledem setkáváme již několik dekád. Jak být in i v roce 2017? Důraz je nyní na dokonale vykresleném obočí a obrovských řasách. Na obočí aplikujte Styler. Oči vykreslete oční linkou a na řasy naneste vyživující balzám a následně fantastickou řasenku Ultimate. Rty orámujte konturovací tužkou a pečlivě vyplňte vysoce pigmentovanou rtěnkou Deluxe shodné barvy.

Elegantní dáma

Zemité tóny mědi, hlíny a terakoty jsou velmi v módě. Působí luxusně, elegantně a sluší každé ženě, záleží jen na vhodné kombinaci a intenzitě barev. LR Health and Beauty pro sezónu 2017 připravilo luxusní kazetku očních stínů, řasenky a rtěnky, které dodávají nositelce noblesní vzhled. Tyto barvy se skvěle kombinují s vysoce módními tóny zlaté barvy. Nezapomeňte, že letos zlata není nikdy dost.

Který z našich vzhledů se vám nejvíce líbí a rády byste vyzkoušely? Máte svůj vlastní oblíbený styl? Podělte se s námi. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů pro váš vánoční look napište mi e-mail nebo kontaktujte vašeho nejbližšího LR partnera pro objednávku.

Doporučené stránky:
www.nahderna.sk

 

 

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!