Životní styl

Jarní nálada

Jarní nálada

V týdnu, kdy přišlo kalendářní jaro, bylo jedno ráno uplakané. Připomínalo spíše pošmourný podzim. A jak jsem tak vezla dcerku do školky, vykládaly jsme si o jaru. Je dobře, že prší, o víkendu má být pěkně a venku se brzy vše zazelená. Nevím, jak jaro působí na vás. Já se osobně nemůžu dočkat svítivé jarní zelené barvy. O to raději vyrážím do přírody pro svěží mladou energii a kochám se pohledem kolem sebe.

Těším se na procházky v lese, první rozkvetlé barevné koberce květin, parky ve městě. S jarem mám spojené Velikonoce, kuřátka, mláďata v přírodě. Doufám, že vám nezním moc infantilně a nasáli jste díky mým větám trochu jarního závanu i do vaší duše. Můžete se zasnít u svého oblíbeného hrnku kávy, na co vše se těšíte. A když si k němu dopřejete vlákninu od LR Health and Beauty, určitě se nemusíte bát v létě do plavek. Neznám lepší nekalorický mls, který navíc ještě zdravotně čistí střevo.

LR Health and Beauty má tipy i pro ty, co si jarní procházky do přírody zakazují kvůli oteklému nosu a očím. Imunitu lze před jarem od února modulovat. Kdo nestihl začít, tak i pro akutní fázi existuje pomoc, která dokáže částečně ulevit od kýchání a svrbění nosu bez návštěvy lékárny. Zkušenosti a výsledky si sdílíme pravidelně v naší pomocné skupině na Facebooku Helou! Info. Pokud v ní ještě nejste, zeptejte se některého z Helou! poradců, rádi Vám pomůžou s doporučením produktu i dávkováním. Jaru zdar.

Doporučené stránky:
www.helou.cz/eva-miksovicova/
www.moderatorka.cz

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.