Životní styl

Jarní očista těla i duše dle Katky Junáškové

Období jara je moje nejoblíbenější hned z několika důvodů. Mému tělu jednoduše lahodí teplo, mé emoce najíždějí na vlnu radosti a vnitřní spokojenosti a má energie má ten nejsilnější doping – sluníčko.

Těším se také na svůj oblíbený „jarní šatníkový den“, totiž den, kdy se dostaví nálada na jarní uspořádání šatníku. Kabáty, bundy a teplé svetry musí pryč a prostor dostávají letní šaty, kraťásky, sukně a topíky. Ne jinak je to s botami a kabelkami, do popředí se protáhnou ty světlé či barevné a zimní se ukládají k zimnímu spánku.

S letošním jarem, které je pro mě plné emocí, novinek a životních změn jsem se rozhodla podpořit své tělo i duši jarní očistou. A jak taková očista vypadá právě u mě? Start jsem zvolila u své šikovné masérky, která vždy perfektně uvolní mé tělo i stres. Dále jsem si nasadila Aloe Vera Drinking gel od LR Health & Beauty za účelem detoxikace těla a posílení imunity. Tentokrát jsem zvolila kúru ve variantě broskové příchutě. Při pití gelu velmi dobře pozoruji čisticí procesy a odeznívání zdravotních nepříjemností. Tělo je spokojeno a odměňuje mě spoustou energie, takže se mi lépe vymýšlejí nápady na outfity v mém dámském butiku s módou – KAJU Fashion ve Zlíně.

Po 3-měsíční pauze jsem rozhodla zapojit také Figu Active koktejl a vyřadit z jídelníčku nepotřebné sladkosti a pečivo. Odlehčení zatíženého žaludku a střev má velmi příjemný následek – nějaké to kilčo dole. A to se na jaře, když odhazujeme vrsty, hodí ne? 😉  Mějte krásné jaro.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.