Krása

Jarní rande s přírodou – má význam se ve volném čase líčit?

Helou! V minulém článku jsme se věnovali líčení do fitka. Dnes budeme pokračovat v tématu – má smysl se líčit ve volném čase, například při výletech do přírody? K čemu?

Samozřejmě, může se zdát, že líčení “do lesa” je úplně zbytečné. Přesto některé z nás nosíme makeup kamkoliv, doslova i smetí vysypat, jak se říká. Hrdě se k těmto typům hlásím. Makeup ale také může mít ochranný efekt pro pokožku, což možná zaujme i ty, které se ve volném čase vůbec nelíčí.

Jak možná víte, naše makeupy přirozeně obsahují ochranný faktor. Makeupy Colours mají SPF 15 a makeupy deluxe až SPF30. Všichni dobře víme, že jarní sluníčko je ostré, a proto je důležité pleť chránit. Kvalitní makeupy jako například od LR Health and Beauty také obsahují látky, které pleť vyživují, neucpávají póry. Říkáme jim doslova tričko pro pleť. Pro dokonalost je můžeme zafixovat pudrem.

Výrazné barvy a oční stíny do přírody nepotřebujeme, pokud se však rády krášlíme, nikdy nezapomínejme na řasenku, v nabídce je několik druhů, vybere si každý. Na rty se hodí leskortěnka Colours, balzámy nebo jemné krémové rtěnky Colours.

Pokud se plánujeme opalovat, nebo naopak, pokud je větrno či chladno, je vhodný balzám na rty  Aloe Via, který ochrání jemnou pokožku rtů proti nepříznivému počasí. Nikdo nemá rád suché a popraskané rty.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása