Krása

Zaostřeno na lesklé letní rty!

Helou! Léto, dovolené a prázdniny už nám klepou na dveře. Vášnivé léto přivítejme tedy velmi trendy líčením rtů. V módě jsou opět plné, šťavnaté rty v přirozených barvách  s vysokým leskem. Hodí se na romantické rande na pláži, do práce, na procházku po korze, na nákupy, na daleké cesty.

Jak dosáhnout dokonalého vzhledu rtů?

Tajemstvím je jedinečná kombinace profesionální kosmetiky značky Deluxe od LR Health and Beauty. Vysoce pigmentované rtěnky jsou plné výživných látek, rty přirozeně ochrání a zvláční. Vysokého lesku jim dodají lesky Brilliant s obsahem diamantových částeček stejné řady.

Jak správně kombinovat?

Pokud si nevíte rady, v nabídce lesků máme 1 neutrální lesk v bílé barvě, který můžete zkombinovat s kteroukoliv rtěnkou a dodáte jí mimořádný lesk. Případně můžete použít lesk v tělové barvě. Dále platí – logicky růžové odstíny s růžovými, tmavé s tmavými. Pokud jste originální a kreativní, klidně míchejte dle potřeby. Lesky je samozřejmě možné použít i samostatně.

Velmi jemnou barvu rtů ve vysoce aktuální meruňkové barvě dosáhnete kombinací rtěnky Deluxe č. 4 a lesku na rty Orange Flash. Jaký ostín lesků Deluxe je váš nejoblíbenější?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása