Krása

Jaro je v plném proudu! Co si pořídit do své kosmetické taštičky?

Helou! Jaro je v plném proudu, všechno kvete, sluníčko nás začíná opalovat do zlatova. Konečně se otepluje, už jsme se nemohli dočkat, viďte? Jaro je ideálním časem na doplnění kosmetické taštičky. Dnes vám dám tři tipy, co se vám může hodit, a navíc v dubnu můžete tyto výrobky zakoupit u svých LR partnerů za výhodnou akční cenu.

  1. Podkladová báze Deluxe radiant skin primer

Tato podkladová báze s pigmenty na bázi diamantu slouží jako kvalitní “penetrák” pod makeup. Báze nám nádherně sjednotí barvu pleti, oživí unavenou pleť po dlouhé zimě, zvýrazní přirozenou barvu makeupu, nádherně jej fixuje na pleti, makeup se nerozmazává, neteče, působí rovnoměrně.

  1. Makeup Deluxe perfect wear

Hedvábná textura tohoto luxusního makeupu se středně krycí silou se optimálně spojí s pletí. Zajišťuje bezchybně zářivou pleť a dokonalý vzhled bez efektu masky. Makeup obsahuje účinný komplex peptidů. Deluxe makeupy mají ochranný faktor SPF 30, takže vás ochrání před prudkým jarním sluníčkem.

  1. Deluxe Pudr Hollywood Multicolour

Tento profesionální pudr je ideální pro každou část dne a každý odstín pleti.

Žlutá barva rozzáří a osvěží pleť, béžová vyrovná pigmentové rozdíly, zelená zakryje popraskané červené žilky a pigmenty. Pudr skvěle fixuje makeup, pleť působí dokonale jako makeup filmových hvězd. Tyto tři produkty se spolu dokonale doplňují. Doporučuji k nim také tvářenku Deluxe nebo profesionální oční stíny Quattro. Tak co, co si pořídíte jako první?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása