Krása

Krásná ve víru karnevalu

Plesová sezóna, fašangy a karnevaly jsou v plném proudu. Masopust (fašang) je obdobím od tří králů až po popeleční středu. Název fašang (masopust) je odvozen z němčiny. Označoval poslední dny před půstem, které jsou vyvrcholením přechodného období mezi zimním a jarním cyklem.

Jak tato sezóna souvisí s krásou? V tomto období je historickyy typické imitování a parodování zavedených vztahů v běžném životě a bujaré veselí. Ženy v rozporu s někdejším tradičním životním stylem pořádaly během masopustu prostopášné ženské zábavy, na kterých nechyběl dostatek alkoholu a tance, což byly symbolické aktivity na zajištění úrody a plodnosti.

Tímto článkem nenavádím nikoho k neřízenému pití (pokud to přeženete, doporučuji nasadit minerály Probalance, to pomáhá. 🙂 ), nicméně toto období je ideální čas jít se bavit na zábavu, ples nebo karneval, zkrášlit se, vyzkoušet něco nového, ukázat se co nejlépe.  Pokud jste doposud nevyzkoušela dekorativní kosmetiku značky LR Health & Beauty, nyní je pravý čas. Profesionální řada Deluxe garantuje produkty nejvyšší kvality, které zaručí váš dokonalý vzhled a makeup vydrží celou noc, zatímco si budete užívat bujarého veselí.

Silně pigmentované oční stíny a vláčné rtěnky, které dlouho vydrží, vám pomohou dosáhnout kýženého vzhledu Divy z červeného koberce, flapgirl z 20. let nebo třeba femme fatale či vampa.  Fantastická řasenka vykouzlí řasy s efektem umělých řas.

Dokonalý vzhled doporučujeme doplnit šarmatní vůní filmových hvězd jako je například Emma Hemming Willis, exotický vzhled podtrhne silně orientální vůně Harem. Pro více informací o výrobcích se kdykoliv obraťte na svého LR poradce. Věříme, že si plesovou sezónu užijete a budete lvicí parketu.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása