Krása

Krásné a zdravé nehty nejsou problém!

Před nedávnem mě partner překvapil pro mě víceméně neobvyklou žádostí. Poprosil mne, zda bych byla ochotná vzdát se svých umělých nehtů. Že jemu se líbí přirozené ženské nehty. Zvykla jsem si za tři roky gelových nehtů na pěstěné a vždy upravené ruce… No, i když… ruku na srdce… ty krásné gelové nehty jsou pěkné, jen dokud nezačnou odrůstat.

Navíc nyní spolupracuji na jednom projektu, kdy celý den píši na počítači. Zde byly dlouhé nehty spíše nevýhodou. Tak jsem souhlasila, a po letech se rozhodla osvobodit své ruce od vrstev gelu.

Dokážete si představit, v jakém byly mé vlastní nehty stavu. Obroušené, měkké, popraskané, citlivé. Jak jim dopřát co nejlepší péči a jak jim pomoci se zotavit? Nebylo nic jednoduššího než sáhnout po péči o nehty od LR Health & Beauty.

Unikátním produktem je Nail Therapy, což je lak ideální pro měkké a lámavé nehty, s vitamínem E, extraktem z bambusu a keratinem, který opravuje drobné nedostatky nehtu. Po zaschnutí Nail Therapy jsem použila ještě zpevňovač nehtů, který zpevňuje a obaluje přírodní nehty,

díky speciálnímu ochrannému filmu je posiluje a chrání před rozštěpením. Ruce jsem následně ošetřila Balzámem na ruce a nehty.

Výborným produktem je také Intenzivně ošetřující lak na nehty Billionails, který díky kompexu

vitamínů E, C, F, bílkovin a vápníku podporuje růst nehtů, ošetřuje je, posiluje, zpevňuje a snižuje jejich lámavost.

Určitě však najdete v nabídce i řešení pro normální, zdravé nehty. Podkladový lak i top coat a k tomu spoustu krásných moderních barev. Tip: Nádherný odstín Black Cherry se začíná dostávat na poličky drogerií i u různých značek –  co mne osobně těší, byli jsme tu dříve a cenově jsme mnohem výhodnější. Vyzkoušíte tento trendy odstín?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása