KrásaŽivotní styl

Letní drink plný vitamínů

V minulém článku jsem vám prozradila, co vše umí čaj od LR Health and Beauty a jaké je jeho složení. Dnes bych chtěla navázat na minulý článek a podělit se s vámi o letní drinky plné vitamínů. Chtěla bych vám předat pár svých tipů na letní osvěžující drinky, které jsou obohacené o velmi prospěšné vitamíny, minerály atd. Pokud jste pravidelnými čtenáři Helou! určitě jsou vám známy Aloe Vera Gely.

ALOE VERA DRINKING GEL BROSKEV

Vždy používám sklenici o objemu 500 ml. 5 kostek ledu, lístky máty, nakrájenou ¼ broskve (nebo meruňky) 30-40 ml drinking gelu broskev a zbytek doliju vodou. Plátek citronu na dozdobení.

ALOE VERA DRINKING GEL S MEDEM

5 kostek ledu, levandule (máta), přidávám půl lžičky medu, citron, 30-40 ml drinking gelu s medem a zbytek doliju opět vodou a nebo 1:1 voda s vychlazeným čajem Figu Active Bylinný čaj.

DRINK PLNÝ VITAMÍNŮ

Toto je naprostá pecka! Na tento drink používám vitamíny VITA ACTIVE, nejen že jsou velmi chutné, ale udělají krásnou barvu drinku. Opět kostky ledu, neboť v tomto teple to ani jinak nejde. Na naší zahradě nasbírám jahody, borůvky, maliny a přidám k ledu do sklenice. Nesmí chybět pár lístků máty. To vše zaliju vodou a poté si naliju na kávovou lžičku vita active a pomaličku nalívám přes led. Vypadá to krásně. Jasně, do té doby než to celé promíchám a vychutnávám.

Rádi by jste vyzkoušeli nějaký produkt? Stačí kontaktovat jednoho z našich premiových poradců.
Pokud jsem vás inspirovala, velice mě to těší! Přeji Vám krásné letní dny s osvěžujícími drinky, Adéla Smolíková.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása