Krása

Líčení očí snadno a rychle

Helou! Nedávno jsme se zaměřili na líčení očí také ve druhém díle pořadu shine!, který již brzy uvidíte na Helou TV. Dozvíte se mnoho tipů a triků jak zvládnout líčení očí, a jak si pro sebe vybrat ty nejlepší produkty. Určitě nás sledujte! Zatím vám prozradím velice jednoduchý návod, jak se hezky nalíčit, i když zatím moc oční stíny nepoužíváte. Pojďme na to.

Je nutné si říci, že za oblast očí považujeme také obočí. Správně upravené obočí je velice důležité, protože určuje výraz naší tváře. Pokud si sama nedokážete obočí vhodně upravit, svěřte se kosmetičce. Není nic horšího, než špatně vytrhané obočí. Pokud má vaše obočí hezký tvar, stačí jej dostínovat tužkou nebo stínem, případně zafixovat fixátorem na obočí, který jim dodá lesk a jednotlivé chloupky hezky učeše.

Před samotnou aplikací očních stínů je vhodné připravit si podklad. Můžeme použít podkladovou bázi na oči a rty, nebo nám stačí aplikovat tenkou vrstvu makeupu. Následně použijeme na celé oční víčko neutrální oční stín. Může být tělový, světle růžový, béžový…

Nyní můžeme sáhnout po oblíbené kombinaci očních stínů Duo Colours. Do vnitřního koutku naneseme světlý stín, do vnějšího koutku oka aplikujeme tmavší stín do tzv tvaru V. Vystínujeme, aby nám nevznikaly tvrdé přechody. Od vnějšího koutku oka k vnitřnímu aplikujeme tenkou kajalovou linku ve vhodné barvě. Zvýrazníme řasy řasenkou. Doporučujeme Colours Extreme Volume řasenku nebo Fantastickou Deluxe Řasenku. Vnitřní koutek oka můžeme rozzářit bílou kajalovou tužkou. Taktéž můžeme nanést linku nebo stín na spodní víčko. Záleží již na našem tvaru očí a co nám sluší. Nebojme se to vyzkoušet, případně dát si poradit.  Co vy a oči? Líčíte si je rády a pravidelně? Nebo si vystačíte s řasenkou? Dejte nám vědět.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása