NovinkyPříležitostiŽivotní styl

LR STORY: Kamila Ligasová

Kamila Ligasová
Kamila Ligasová

LR STORY: Kamila Ligasová

Nejdříve se vrátíme do vaší historie spolupráce se značkou LR. Jak to celé u vás začalo?
Po narození syna jsme se scházeli s maminkami se stejně starými miminky ..neznaly jsme se, ale děti nás svedly dohromady. Řešily jsme prdíky a rýmičky a hubnutí po porodu apod. Tam jsem poznala Hanču Vágnerovou. Od začátku jsme si byly sympatické a ona měla víc zkušeností. Hani, děkuji za vše!! A jen tak se mě nezbavíš 🙂 Řekla mi o LR, znala jsem tu společnost z minulosti a věděla jsem, že jsou výrobky velmi kvalitní.. Ale nejdříve jsem váhala, bála jsem se..ani teď už nevím čeho, teď mi to přijde směšné. Každopádně jsem to zkusila a rovnou se zaregistrovala, protože vím z minulosti,jak to funguje a registrací člověk získá mnoho výhod a hlavně slevu 35 – 55%.

Na jaké jste aktuálně pozici v LR a na jakou se chcete do konce roku posunout?
Momentálně jsem na pozici 11% LR partner a můj nejbližší cíl je stát se Junior manažerem.

Podnikání na pískovišti je super příležitost! Praktikujete toto teď mezi dalšími maminkami, když už máte vlastní dobrou zkušenost? Na koho se nejvíc zaměřujete?
Spíš teď víc naslouchám, nejen na pískovišti, ale i v rodině, na ulici. Každý má nějaký problém, stres, bolístku.. Baví mě, když někomu můžu pomoct, poradit a když mi pak napíše, že mu to pomohlo. A díky tomu i poznat nové lidi, to je super.Co vás baví víc – kosmetika nebo zdraví?
Zdraví, ale to souvisí také s dobrou kosmetikou.

Perfektní odpověď! Málo kdo si tu souvislost uvědomí dřív, než projde nějakou těžkou nemocí nebo vidí třeba své dítě nemocné. Co je pro vás takový TOP rodinný produkt, který musíte mít stále doma?
Samozřejmě colostrum a sprej první pomoci.

Máte doma i nějakou technickou vychytávku od LR? Myslím tím jeden z kartáčků Zeitgard.
Zatím bohužel ne, ale je na mém wishlistu!

Přirozeně – žádná žena ho nepotřebuje a nechce, protože je pořád mladá a krásná. Ovšem u ženy vidím skvělé výsledky, když potřebuje probudit pleť k životu, takže doporučuji všem ženám i mužům. A u těch se zastavíme, jak vnímá váš pozvolný růst váš partner?
Manžel je úžasný, moc mi fandí a podporuje mě a pomáhá mi ze všech stran.

A teď v rovině teoretické – co když se vám ta vaše „záliba“ zvrtne v regulérní podnikání? Jste připravena na velké věci? Víte, že se to může v LR stát raz dva…
Ničemu se nebráním, jsem připravena. Beru to jako hru a já ráda vyhrávám.

Co považujete za největší klady vaší sponzorky Hany Vágnerové? Čím vás nejvíce inspiruje pro další práci?
Hanča je anděl, to je první, co se mi vybavilo. Ona je tu vždy, když potřebuji s něčím poradit. Je hrozně šikovná a inspiruje mě i tím, že se stará o nemocného taťku a malou dcerku. Do toho je 14% LR partner s kvalifikací Junior manažera. Takže vidím, že TO JDE! Plnit si svůj sen, i když máte spoustu překážek. Líbí se mi, jak efektivně dokáže využít svůj drahocený čas, a to mě také velmi ispiruje.

Z praktického hlediska, jak vám nejlépe pomáhá platforma Helou?
Je to perfektní nástroj k vyhledání spousty zajímavých informací, a to je další výhoda registrace k LR. Platforma Helou!. například Facebook skupina Helou! info, je skvělá forma komunikace s důvěryhodnými lidmi. Můžete si cokoliv zadat do Googlu například ohledně zdraví, ale nikdy nevíte, co za člověka vám radí. V Helou! info zadáte dotaz, a poradí vám opravdu člověk, kterého znáte a který má podobnou zkušenost nebo vám chce pomoct! Navíc  si můžu  spoustu informací vyhledat sama z historie skupiny. Nebo samotný web Helou.cz – skvělé články a ispirace.

Otázka s odpovědí nejen pro maminky na mateřské, jak si organizujete čas pro práci a pro rodinu?
Já jsem si na mateřské zavedla diář – poprvé v životě! Nechápu, jak jsem bez něj mohla do teď žít 🙂
Nezmatkuju, jsem klidná a všechno líp stíhám.

A teď oblíbené slovo v MLM – NE! Bolí vás tato odpověď? Jak se vyrovnáváte s odmítnutím?
Odpověď NE respektuji. Já něco nabídnu a naprosto chápu, že někdo nechce nabídku přijmout. Je to běžné, není to nic proti mně. Lidi se bojí a je to přirozené. Taky jsem se bála a teď se tomu smeju. A ti,co mi řekli ano, jsou NADŠENÍ! To mi dodává sílu a chuť pracovat dál, mám kolem sebe super lidi.

Byla jste na manažerské akademii LR, co vám tato zkušenost dala?
Manažerská akademie mi dala chuť pokračovat, vzdělávat se, pomáhat lidem. Tyto akce jsou skvělé, člověk je uplně nabitý pozitivní energií.

Kamila Ligasová

Kamila Ligasová

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky