NovinkyPříležitostiŽivotní styl

LR STORY: Sandra Jeklová

LR STORY: Sandra Jeklová

Sandro vy patříte mezi velmi mladé LR partnery, nejen svým věkem, ale i dobou působení “pod značkou” LR Health & Beauty. Takže obligátní dotaz – jak jste se k LR dostala, jaký je váš příběh?
Můj LR příběh začal v nemocnici, kde jsem ležela se svými 4 měsíčními dvojčaty. Jeden s bronchitidou a druhý se zápalem plic. Ozvala se mi kamarádka a dnes už i má sponzorka Eva Mikšovičová a i přesto, že mi nabízela pomoc už o rok dřív, kdy často marodila i starší dcerka, tak tentokrát jsem její pomoc s radostí využila.

Na jaké pozici jste aktuálně v LR a jaký je váš nejbližší pracovní cíl?
Momentálně jsem na pozici 11% LR partner a můj nejbližší cíl je stát se Junior manažerem.

Máte reálnou představu, jaké kroky k tomu musíte udělat?
Nejdůležitější je pro mě předávat kvalitní informace, proto se pravidelně vzdělávám na lékařských a produktových seminářích, často se svými partnery také potkávám při osobních konzultacích. Společně pak budujeme něco, co má smysl a pomáhá našemu zdraví.

Vím, že jste před tímto krokem měla zkušenost i s jiným MLM. V čem vás oslovila konkrétně LR příležitost? Proč jste vlastně nedělala paralerně více MLM a rozhodla jste se jen pro LR?
LR mě oslovilo nejen díky svému produktovému portfoliu, ale především díky aktivnímu přístupu mé sponzorky a Organizační manažerky.

Tak se tady na chvíli zastavme prosím, protože to je TEN MOMENT, který rozhoduje často o tom, zda člověk promění šanci v něco víc. Takže, co přesně byl ten spouštěcí mechanismus od vaší sponzorky?
Víte, jsem doma s dětmi už od roku 2013. Z první mateřské jsem přešla hned na druhou a doba pobytu v noční košili se den ode dne stále prodlužovala a prodlužovala. Přitom jsem viděla, že má sponzorka je také na rodičovské dovolené,s tím rozdílem, že si při ní velmi hezky přivydělává. Mít 3 děti je úžasné, starat se o ně taktéž, ale něco mi, přiznávám se, trochu chybělo. Byla to výzva, našla jsem něco, co nám zdravotně velmi pomáhá, tak jsem si řekla, že své nadšení budu šířit dál.

Díky za upřímnou odpověď. Co chybí většině maminek je ovšem také čas, přítomnost partnera, který je stále v práci a peníze. Bohužel ty často chybí uplně nejvíc. Byla to pro vás jedna z motivací? Protože právě vaše sponzorka, Eva Mikšovičová, je tím důkazem, že na mateřské si můžete vydělat manažerský plat díky LR!
Ano, manžel je pracovně velmi vytížený. Často to doma vypadá tak, že přiběhne z jedné práce, pozdraví nás a jede do práce další. Důvodem je také to, že z učitelského platu manžela bychom se při mé mateřské a se třemi dětmi doma prostě neuživili. Teď mám tu možnost a taky milou povinnost moc poděkovat svým i manželovým rodičům za pomoc s dětmi. Děkuji ! Navíc, budu upřímná, představa, že bych se jednou měla vrátit na 8 hodin za kancelářský stůl, mě děsí.
Navíc, budu upřímná, představa, že bych se jednou měla vrátit na 8 hodin za kancelářský stůl, mě děsí.

Píšete, že představa návratu do kanceláře je pro vás děsivá. Chápu to správně, že se chcete věnovat LR „na plné pecky“ a jako jedné pracovní činnosti?
Ano, je to mým snem. Tři děti, školka, škola, kroužky, domácnost a pevná pracovní doba, ráda bych to měla jinak. Na LR je totiž úžasné to, že si můžu práci naplánovat podle sebe, a tak budu mít více času pro rodinu. Jedna žena, které si moc vážím ,mi jednou řekla, abych si stanovila vždy jen ty nejvyšší cíle. A já si ho tedy stanovila, vysnila jsem si ho a věřím v něj.

OK, produkty, lidé ve firmě, peníze. To vše vás inspirovalo k rozhodnutí ke spolupráci. Máte tři děti, to je pro spoustu lidí – mužů i žen, velká mentální překážka pro podnikání. Vás toto nezastavilo, naopak. Předpokládám, že je pro vás velkým pomocníkem platforma Helou!?
Odpovím vám takto: na své první mateřské jsem si chtěla otevřít franšízu s dětským oblečením, měla jsem prostor, vše předjednáno a? Otěhotněla jsem s dvojčaty..s láskou jsem je porodila a dál snila o „své“ firmě. V LR mám skvělé zázemí, spolupracuji s úžasným týmem lidí a v neposlední řadě výše zmiňovaná platforma Helou! Za ni jsem moc vděčná! Nejen, že pomáhá mým LR partnerům i partnerkám, když nejsem zrovna online, ale i já zde získávám spoustu cenných informací. Mám ke svému podnikání ten nejlepší servis, ať už díky své sponzorce Evě, naší organizační manažerce Markétě Kopčilové nebo právě díky platformě Helou!

O vaší nemoci, což je Ulcerozní kolitida, určitě nemluvíte s každým. Věřím, že pokud najdete cestu, jak toto vyléčit, pak se pochlubíte svým příkladem ráda. Které produkty od LR vám pomáhají toto onemocnění mírnit? Nebo existuje snad přímo řešení od LR, které by vám mohl pomoci uplně?
Svou nemoc, Ulcerozní kolitidu, beru svým způsobem jako dar. Pomohla mi zvolnit mé životní tempo a začít se o své tělo i duši starat. Při akutním vzplanutí nemoci mi jednoznačně vždy pomůže Colostrum, při prvních příznacích si nasadím nejsilnější Colostrum v tekuté formě a za dva dny mám pokoj. K tomu užívám pravidelně produkt Probiotic12. S dietou se ještě trochu peru, ale věřím, že vše doladím a brzy o své nemoci nebudu ani vědět.

Žijete v Havířově, to je kraj, který nepatří mezi ekonomicky silné, předpokládám, že i v rámci nezaměstnanosti se to projevuje mezi lidmi. A přesto, i tady jste úspěšná s kvalitními produkty, které rozhodně nepatří mezi nejlevnější, třeba jako ty v regálech supermarketů. Čím si to vysvětlujete?
Momentálně jsem nejvíce v kontaktu s mladými maminkami, často u jejich dětí řešíme atopický ekzém nebo respirační onemocnění. Atopický ekzém po návštěvách u lekáře nemizí a nebo mizí, ale po kortikoidech. Lze to i jinak, lze to i bez častých antibiotik. S mými dětmi, když jsou nemocní, jdu k lékařce na poslech a většinou recept na antibiotika ani nevyzvednu. Ano, zdraví stojí peníze, ale vím, že děti chráním od chemie a to je pro mě zásadní.

Když nad tím přemýšlím ještě z jiného úhlu pohledu, velký kus práce na severu Moravy v rovině osvěty udělal pan Buksa, tedy zakladatel značky LR v Česku. Máte pocit, že je tam o značce LR dost velké povědomí? Nebo dokonce až tak velké, že už je jen malý prostor pro prodej, protože každý je už samospotřebitel 🙂
Je to zvláštní, ale i když má LR centrálu v Ostravě, tak se spíše setkávám s lidmi, kteří o LR možná někdy slyšeli, ale nic víc, osobně se s produkty nesetkali. Pak je tady skupina lidí, kteří odsuzují jakýkoli multilevel, už z principu.

Osobně bych to viděl jako obrovskou příležitost na takovém trhu pracovat, protože je stále kam jít. Co třeba Polsko? To je od vás už kousek, umíte polsky? Dokážete si představit takový velký krok na mezinárodní úrovni, když to LR umožňuje.
Ano, je to kousek. Právě jsem se rozhodla, že se začnu učit polsky 🙂 Ale ne, to bylo jen pro odlehčení, polsky sice nemluvím, ale tím, že jsme kousek od hranic, tak Polštině rozumím.

Doporučené stránky:
www.helou.cz/sandra-jeklova

Fotogalerie

[envira-gallery id="2448"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Novinky