Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Makeup sluší v každém věku – stačí vědět, jak na to

Helou! Dnes přináším téma, které přivítají zejména zralé ročníky žen. Zaměříme se na líčení v pokročilém věku. Mnoho dam po 70tém roce života a více vám řekne, že makuep není nic pro ně, že to je pro mladé, že ona je na “to” moc stará. Naopak, ženě sluší, je-li krásná a upravená v každém věku. Pokud se o sebe stará i ve vyšším věku, dává jasně svému okolí najevo, že je plná života, že nerezignovala, ale žije aktivně, dbá o sebe, záleží jí jak na sobě, tak i na okolí. Stále má touhu se líbit, vypadat dobře.

Je samozřejmé, že babička se nebude líčit stejně jako mladá studentka, no při dodržení pravidel může každá žena působit upraveně, svěže a mladistvě.

Jaké jsou triky v líčení a péči o pleť pro zralou pleť?

Všechny ženy v tomto věku, pokud nejsou závislé na extrémních plastických operacích, trápí vrásky a jemná, suchá pleť. Přirozeně s věkem pleť ztrácí kolagen a hydrataci, proto je vhodné tyto látky doplnit zvenčí vhodnou pěstící kosmetikou určenou přímo pro zralou pleť. Pro eliminaci vrásek a kruhů pod očima je vynikající komplex Serox, který přináší cílenou péči právě o tyto problematické partie.

Makeup používáme ideálně v jemné tekuté textuře, pomůže vhodně vyplnit vrásky, nevytváří pocit masky. Pokud potřebujeme zakrýt hluboké vrásky, může nám pomoci Deluxe vyplňovač vrásek v tužce.

Makeup fixujeme pudrem, ideálně minerálním práškovým. Mikročástečky práškového pudru se dostanou i do vrásek a krásně zmatní pokožku.

Důležitá věc v pokročilém věku je obočí. Pokud je již řídké, doporučuji dát si obočí odborně vytetovat nebo upravovat profesionálem. Obočí určuje výraz tváře a vhodně tvarované obočí dokáže tvář výrazně omladit.

Při líčení se snažíme používat co nejpřirozenější tělové barvy. Černou se ideálně snažíme nahradit za hnědou. Modrooké ženy s šedivými vlasy mohou při líčení očí použít také například naši modrou řasenku Colours, dodá jim zajímavou jiskru pohledu.

Ideálně nepoužíváme příliš třpytivé a lesklé stíny a lesky. Klademe důraz na přirozenost.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2021 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!