Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Makeup sluší v každém věku – stačí vědět, jak na to

Helou! Dnes přináším téma, které přivítají zejména zralé ročníky žen. Zaměříme se na líčení v pokročilém věku. Mnoho dam po 70tém roce života a více vám řekne, že makuep není nic pro ně, že to je pro mladé, že ona je na “to” moc stará. Naopak, ženě sluší, je-li krásná a upravená v každém věku. Pokud se o sebe stará i ve vyšším věku, dává jasně svému okolí najevo, že je plná života, že nerezignovala, ale žije aktivně, dbá o sebe, záleží jí jak na sobě, tak i na okolí. Stále má touhu se líbit, vypadat dobře.

Je samozřejmé, že babička se nebude líčit stejně jako mladá studentka, no při dodržení pravidel může každá žena působit upraveně, svěže a mladistvě.

Jaké jsou triky v líčení a péči o pleť pro zralou pleť?

Všechny ženy v tomto věku, pokud nejsou závislé na extrémních plastických operacích, trápí vrásky a jemná, suchá pleť. Přirozeně s věkem pleť ztrácí kolagen a hydrataci, proto je vhodné tyto látky doplnit zvenčí vhodnou pěstící kosmetikou určenou přímo pro zralou pleť. Pro eliminaci vrásek a kruhů pod očima je vynikající komplex Serox, který přináší cílenou péči právě o tyto problematické partie.

Makeup používáme ideálně v jemné tekuté textuře, pomůže vhodně vyplnit vrásky, nevytváří pocit masky. Pokud potřebujeme zakrýt hluboké vrásky, může nám pomoci Deluxe vyplňovač vrásek v tužce.

Makeup fixujeme pudrem, ideálně minerálním práškovým. Mikročástečky práškového pudru se dostanou i do vrásek a krásně zmatní pokožku.

Důležitá věc v pokročilém věku je obočí. Pokud je již řídké, doporučuji dát si obočí odborně vytetovat nebo upravovat profesionálem. Obočí určuje výraz tváře a vhodně tvarované obočí dokáže tvář výrazně omladit.

Při líčení se snažíme používat co nejpřirozenější tělové barvy. Černou se ideálně snažíme nahradit za hnědou. Modrooké ženy s šedivými vlasy mohou při líčení očí použít také například naši modrou řasenku Colours, dodá jim zajímavou jiskru pohledu.

Ideálně nepoužíváme příliš třpytivé a lesklé stíny a lesky. Klademe důraz na přirozenost.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Zdraví

Tak letošek je o tom, že stále více lidí vyhledává letní dovolenou v horách. Chybí jim klid? Chtějí čerpat energii z hor? Jsou přesyceni ...

Emoce

Helou! Tento článek jsem napsal 17. ledna 2019 – ano, před více než rokem a nevydal ho. Doma jsme už věděli, že je ekonomika...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!