Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Mami, kup mi řasenku!

…aneb je mi -náct a chci se líčit! Jednou to přijít muselo. Děvčata nám rostou před očima a chtějí se líbit. Už jim nestačí občas si vypůjčit něco z maminčiny kosmetické taštičky. Chtějí mít vlastní kosmetiku a začít experimentovat. Pojďme jim tedy pomoci zvolit to nejlepší.

Dnes naštěstí se již maminky i mladé dívky velmi dobře vyznají v kosmetice, na internetu je nepřeberné množství tutoriálů, diskuzí, návodů… Jak si však vybrat správně a nepoškodit si pleť hned v začátcích?

Je důležité si uvědomit, že mladičká pleť potřebuje zejména hydratovat a čistit, aby se co nejvíce předešlo akné a pupínkům. Skvěle pomohou čistící pěna a tonikum z řady Racine. Tonikum stahuje póry a kromě jiného zabraňuje vzniku černých teček.

Líčení by určitě nemělo být výrazné a nápadné, je – li třeba, dívky mohou sáhnout po BB krému ve vhodném odstínu, v případě mastící se pleti je možné korigovat lesklé plošky minerálním bezbarvým pudrem. Pupínky zakryje vhodný korektor.

Děvčata si ze začátku dokonale vystačí s leskem na rty, řasenkou, případně jemnou tvářenkou. Pokud volí stíny, měly by být jemných barev. V nabídce LR Colours si vyberete široké množství vhodných produktů za skvělé ceny. Výrobky jsou vysoce kvalitní a dermatologicky testovány, zaručují tedy, že nebudou mladičkou pleť dráždit a nepovedou  k alergickým reakcím.

Nezapomínejme také na kvalitní odličování, v nabídce máme dvousložkový odličovač očí, svoji práci dobře odvede již zmiňovaná pěna Racine. Do povinné výbavy by měl patřit první pleťový krém – dobrou volbou je například jemný pleťový krém s aloe vera. Obsah 100 ml a skvělá cena je bezkonkurenční. Děvčata mohou tento krém používat ráno a večer. Zatím není potřeba zatěžovat pleť pěstící kosmetikou, kterou začínáme nasazovat po 25. roce věku.

A co vy? Vzpomínáte si na své začátky v líčení? Jaký byl váš první produkt, který jste si pořídili? Podělte se v komentářích.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!