Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Mami, kup mi řasenku!

…aneb je mi -náct a chci se líčit! Jednou to přijít muselo. Děvčata nám rostou před očima a chtějí se líbit. Už jim nestačí občas si vypůjčit něco z maminčiny kosmetické taštičky. Chtějí mít vlastní kosmetiku a začít experimentovat. Pojďme jim tedy pomoci zvolit to nejlepší.

Dnes naštěstí se již maminky i mladé dívky velmi dobře vyznají v kosmetice, na internetu je nepřeberné množství tutoriálů, diskuzí, návodů… Jak si však vybrat správně a nepoškodit si pleť hned v začátcích?

Je důležité si uvědomit, že mladičká pleť potřebuje zejména hydratovat a čistit, aby se co nejvíce předešlo akné a pupínkům. Skvěle pomohou čistící pěna a tonikum z řady Racine. Tonikum stahuje póry a kromě jiného zabraňuje vzniku černých teček.

Líčení by určitě nemělo být výrazné a nápadné, je – li třeba, dívky mohou sáhnout po BB krému ve vhodném odstínu, v případě mastící se pleti je možné korigovat lesklé plošky minerálním bezbarvým pudrem. Pupínky zakryje vhodný korektor.

Děvčata si ze začátku dokonale vystačí s leskem na rty, řasenkou, případně jemnou tvářenkou. Pokud volí stíny, měly by být jemných barev. V nabídce LR Colours si vyberete široké množství vhodných produktů za skvělé ceny. Výrobky jsou vysoce kvalitní a dermatologicky testovány, zaručují tedy, že nebudou mladičkou pleť dráždit a nepovedou  k alergickým reakcím.

Nezapomínejme také na kvalitní odličování, v nabídce máme dvousložkový odličovač očí, svoji práci dobře odvede již zmiňovaná pěna Racine. Do povinné výbavy by měl patřit první pleťový krém – dobrou volbou je například jemný pleťový krém s aloe vera. Obsah 100 ml a skvělá cena je bezkonkurenční. Děvčata mohou tento krém používat ráno a večer. Zatím není potřeba zatěžovat pleť pěstící kosmetikou, kterou začínáme nasazovat po 25. roce věku.

A co vy? Vzpomínáte si na své začátky v líčení? Jaký byl váš první produkt, který jste si pořídili? Podělte se v komentářích.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Novinky

Máme nový pořad Helou! INFO pro všechny fanoušky zdraví, krásy i podnikání. Novinky, rozhovory, reportáže, MLM slovníček, obchodní tipy… První díl po přihlásení na...

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!