Markéta Kopčilová: Do roku 2019 naplno a s chutí!

Dne 12.1.2019 proběhl novoroční Kick-off Meeting společnosti LR Health & Beauty. Redakce magazínu Helou! vyzpovídala Bronzovou organizační manažerku LR Markétu Kopčilovou, která na akci samozřejmě nechyběla.

Markéto, můžeš popsat o jakou akci šlo?

Zdravím čtenáře magazínu Helou! a současně také LR partnery.  V rámci česko-slovenské pobočky LR, ale také v rámci jiných zemí LRworldu se každoročně koná novoroční sjezd kvalifikovaných LR partnerů. Jedná se o špičkovou akci s cílem přirozené motivace na úrovni, představení novinek v produktech i marketingu, oceňovaní nově vykvalifikovaných manažerů, atp. Akce je velmi hodnotná, důležitá a je vynikajícím startem do nového LR roku. Za 9 let spolupráce s LR jsem, chyběla pouze na 3 akcích, a to v době, kdy jsem dala přednost našim dvojčatům.

V loňském, roce jsi na této akci také vystupovala. Jak tomu bylo letos?

Ano, v roce 2018 jsem jako nově vykvalifikovaná Bronzová organizační manažerka měla možnost vystoupit na této prestižní akci před více než tisíci LR partnery. V letošním roce jsem se s manželem a dalšími vykvalifikovanými partnery zúčastnila jako posluchač. A stálo to za to. Přijela jsem s velmi pozitivními pocity.

Můžeš popsat co se na akci odehrálo?

Na začátku ředitelka česko-slovenské pobočky, paní Selníková, zhodnotila rok 2018, který byl v rámci LR worldu obrovsky úspěšný. Naše pobočka se svými obraty a jeho nárůstem  řadí do prvních příček. Není se čemu divit produkt je špičkový ve vynikající německé kvalitě v zajímavém poměru kvalita/cena. Pakliže klient produktu rozumí, umí jej použít, je jasná vysoká návratnost klienta. LR Health & Beauty je oceňována světovou odbornou veřejností nejen po stránce katalogového produktu, ale také z pohledu obchodní příležitosti, která přináší každému člověku možnost opřít se o její kvalitu, stabilitu. Nemůže se stát, že by si člověk pokazil spoluprací s takovou společností své jméno. Dalo by se říci, že se ocitneš ve “vynikající společnosti”.

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

To je super, a dále?

Byly představeny nové revoluční produkty z oblasti krásy. Víte, ve své klientele máme ženy, ale i muže, kteří velmi dbají o svůj vzhled. Jsou již nyní velmi spokojení s pleťovou i tělovou kosmetikou LR značky. Ale přinášíme ještě více. Přinášíme rychlou “vzpruhu” zevnitř. Produkt s názvem LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixír. Tato velmi promyšlená kombinace denní dávky výživy přináší mladistvý vzhled, špičkovou pleť, pevné tělo, nádherné vlasy a silné nehty. Složení je unikátní! Produkt jsem si již objednala a nemohu se dočkat. Jeho uplatnění vidím u klientů s vysokým nárokem na špičkový vzhled a  dále potřebou rychlé nápravy např. po náročném období. Tím mám na mysli regeneraci vyčerpaného organismu po nemoci, stresu, nevhodném živnotím stylu, atp. Mám v hlavě mnoho nápadů, kam produkt nasadím a komu jej nabídnu.

Absolutní nadšení přineslo také uvedení nových luxusních vůní od známého návrháře Guida Maria Kretschmera. Od něj přichází od února 2019 nové vůně pro Něj i Ji ve znamení čistoty – Pure. Tyto luxusní vůně jsou velice očekávány. Již první LR kolekce od tohoto návrháře patří mezi TOPKY v prodejil neboť jsou překrásné, nadčasové.

Co tě zaujalo jako manažerku, která rozvíjí svůj tým LR partnerů?

Jsem absolutně fascinována změnami v marketingovém plánu. Jedná se o zjednodušení. Fast Track Program přináší stabilitu ve financích – kvalitní garantovaný příjem. `To nikdy nebylo a v době, kdy jsem u LR začínala, vždy jsem si  něco “jistého” přála, abych se mohla koncentrovat na výkon. Úprava kvalifikačních kritérií, kdy se nově zavádí tzv. aktivní linie a současně se zkracuje kvalifikační období pro  manažerské pozice je pro mne vyslyšené přání. Vede to k možnosti rychleji uspět a tento úspěch udržet.  Naši partneři si to zaslouží.

… a taky bude konečně nový “orgaprogram”!

Anoo!!! Oh! A ne jen pro manažery, ale také pro všechny LR partnery. Jde o to, že se každý partner může připojit online do své LR OFFICE, která mu přinese kvalitní přehled toho, co se v jeho organizaci děje. Např. kdo je nový LR partner, komu je vhodné se více věnovat, přehled objednávek a mnoho mnoho dalšího. Samozřejmě to pojede na všech běžně používaných zařízeních dnešní doby (telefon, tablet, počítač). A hlavně to konečně pojede na Apple strojích. To je pro mne zpráva dne. Pracovat v orgaprogramu v prostředí Windows – bez urážky, to pro mne znamenalo dát si před prací v orgaprogramu panáka slivovice od nás z Moravských Kopanic.

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Co dál? Co dál bude nového?

Je toho opravdu hodně. Něco se zavádí již nyní, něco od května 2019. Hovořilo se mimo jiné např. o LR dovolených, které budou nově velmi dostupné pro velké množstvá partnerů, dále o vyrovnání bonusů. Je toho fakt mnoho, co bych mohla zmínit. Zkrátka, je na co se těšit. A ten, kdo se rozhodne do toho šlápnout má nyní luxusní podmínky. Ale pozor, nejsem přemotivovaný typ člověka, proto píšu, že dokážou to jen ti, kdo se tak rozhodnout a vytrvají ve svém výkonu.

Je tradicí, že na těchto akcích vystupují významné osobnosti. Jak tomu bylo letos?

Ano! Osobně jsem měla možnost slyšet  např. Dominika Haška, paralympionika Jiřího Ježka a letos to byla opět pecka. Hostem byl Marian Jelínek –  český hokejový trenér a kouč, který aktuálně pracuje se sportovci, manažery, atp. Jeho motivační přednáška na téma – jak motivovat sebe i ostatní v době blahobytu byla fascinující. Velmi mi pomohla.

Jak už jsi říkala, byli oceňování úspěšní LR partneři, a bylo jich hodně. Čím to bylo?

Ano, rok 2018 byl opravdu ve znamení úspěchu a posunu stovek partnerů vzhůru. Osobně si myslím, že  na to měla  silný vliv úprava a zjednodušení marketingového plánu a uvedení úspěšných produktů, tj. Mind Master Extrem a špičková vlasová řada Aloe Vera Nutri-Repair. Tedy, alespoň v naší struktuře, se tyto produkty těší obrovskému zájmu. Osobně jsem měla krásný pocit z dokončení kvalifikace Stříbrných organizačních manažerů. Všichni pro mne byli velmi zralí lidé. Nejen v rámci LR podnikání, ale také lidsky a životními zkušenostmi. Člověk zjistí, že se musí neustále učit. Především Životem.

Myšlenka závěrem?

Mým přáním je, aby každý člověk dostal a využil možnost slyšet, vidět, procítit kvalitní představení příležitosti LR. Moje myšlení není naivní. Vím, že dnešní doba přináší mnoho šancí. Ale jsem člověk otevřený ke komunikaci a díky tomuto přístupu si silně uvědomuji, že my – lidé jsme se narodili proto, abychom komunikovali, spolupracovali, předávali si své poznatky, zkušenosti a nápady. A k tomu slouží také např. platforma Helou!, kterou jsem založila a kterou se svým skvělým týmem LR partnerů vytvářím pro naplněmí uvedené vize. LR je vynikající nástroj jak si zlepšit život v oblasti zdraví, krásy, peněz, postavení, sebehodnoty i komunitního života. Ať se vám všem velmi daří.

Předchozí Příspěvek
Další Příspěvek
error: Content is protected !!