Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Novinky

Markéta Kopčilová: Do roku 2019 naplno a s chutí!

Dne 12.1.2019 proběhl novoroční Kick-off Meeting společnosti LR Health & Beauty. Redakce magazínu Helou! vyzpovídala Bronzovou organizační manažerku LR Markétu Kopčilovou, která na akci samozřejmě nechyběla.

Markéto, můžeš popsat o jakou akci šlo?

Zdravím čtenáře magazínu Helou! a současně také LR partnery.  V rámci česko-slovenské pobočky LR, ale také v rámci jiných zemí LRworldu se každoročně koná novoroční sjezd kvalifikovaných LR partnerů. Jedná se o špičkovou akci s cílem přirozené motivace na úrovni, představení novinek v produktech i marketingu, oceňovaní nově vykvalifikovaných manažerů, atp. Akce je velmi hodnotná, důležitá a je vynikajícím startem do nového LR roku. Za 9 let spolupráce s LR jsem, chyběla pouze na 3 akcích, a to v době, kdy jsem dala přednost našim dvojčatům.

V loňském, roce jsi na této akci také vystupovala. Jak tomu bylo letos?

Ano, v roce 2018 jsem jako nově vykvalifikovaná Bronzová organizační manažerka měla možnost vystoupit na této prestižní akci před více než tisíci LR partnery. V letošním roce jsem se s manželem a dalšími vykvalifikovanými partnery zúčastnila jako posluchač. A stálo to za to. Přijela jsem s velmi pozitivními pocity.

Můžeš popsat co se na akci odehrálo?

Na začátku ředitelka česko-slovenské pobočky, paní Selníková, zhodnotila rok 2018, který byl v rámci LR worldu obrovsky úspěšný. Naše pobočka se svými obraty a jeho nárůstem  řadí do prvních příček. Není se čemu divit produkt je špičkový ve vynikající německé kvalitě v zajímavém poměru kvalita/cena. Pakliže klient produktu rozumí, umí jej použít, je jasná vysoká návratnost klienta. LR Health & Beauty je oceňována světovou odbornou veřejností nejen po stránce katalogového produktu, ale také z pohledu obchodní příležitosti, která přináší každému člověku možnost opřít se o její kvalitu, stabilitu. Nemůže se stát, že by si člověk pokazil spoluprací s takovou společností své jméno. Dalo by se říci, že se ocitneš ve “vynikající společnosti”.

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

To je super, a dále?

Byly představeny nové revoluční produkty z oblasti krásy. Víte, ve své klientele máme ženy, ale i muže, kteří velmi dbají o svůj vzhled. Jsou již nyní velmi spokojení s pleťovou i tělovou kosmetikou LR značky. Ale přinášíme ještě více. Přinášíme rychlou “vzpruhu” zevnitř. Produkt s názvem LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixír. Tato velmi promyšlená kombinace denní dávky výživy přináší mladistvý vzhled, špičkovou pleť, pevné tělo, nádherné vlasy a silné nehty. Složení je unikátní! Produkt jsem si již objednala a nemohu se dočkat. Jeho uplatnění vidím u klientů s vysokým nárokem na špičkový vzhled a  dále potřebou rychlé nápravy např. po náročném období. Tím mám na mysli regeneraci vyčerpaného organismu po nemoci, stresu, nevhodném živnotím stylu, atp. Mám v hlavě mnoho nápadů, kam produkt nasadím a komu jej nabídnu.

Absolutní nadšení přineslo také uvedení nových luxusních vůní od známého návrháře Guida Maria Kretschmera. Od něj přichází od února 2019 nové vůně pro Něj i Ji ve znamení čistoty – Pure. Tyto luxusní vůně jsou velice očekávány. Již první LR kolekce od tohoto návrháře patří mezi TOPKY v prodejil neboť jsou překrásné, nadčasové.

Co tě zaujalo jako manažerku, která rozvíjí svůj tým LR partnerů?

Jsem absolutně fascinována změnami v marketingovém plánu. Jedná se o zjednodušení. Fast Track Program přináší stabilitu ve financích – kvalitní garantovaný příjem. `To nikdy nebylo a v době, kdy jsem u LR začínala, vždy jsem si  něco “jistého” přála, abych se mohla koncentrovat na výkon. Úprava kvalifikačních kritérií, kdy se nově zavádí tzv. aktivní linie a současně se zkracuje kvalifikační období pro  manažerské pozice je pro mne vyslyšené přání. Vede to k možnosti rychleji uspět a tento úspěch udržet.  Naši partneři si to zaslouží.

… a taky bude konečně nový “orgaprogram”!

Anoo!!! Oh! A ne jen pro manažery, ale také pro všechny LR partnery. Jde o to, že se každý partner může připojit online do své LR OFFICE, která mu přinese kvalitní přehled toho, co se v jeho organizaci děje. Např. kdo je nový LR partner, komu je vhodné se více věnovat, přehled objednávek a mnoho mnoho dalšího. Samozřejmě to pojede na všech běžně používaných zařízeních dnešní doby (telefon, tablet, počítač). A hlavně to konečně pojede na Apple strojích. To je pro mne zpráva dne. Pracovat v orgaprogramu v prostředí Windows – bez urážky, to pro mne znamenalo dát si před prací v orgaprogramu panáka slivovice od nás z Moravských Kopanic.

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Markéta Kopčilová, Bronzová organizační manažerka LR Health & Beauty

Co dál? Co dál bude nového?

Je toho opravdu hodně. Něco se zavádí již nyní, něco od května 2019. Hovořilo se mimo jiné např. o LR dovolených, které budou nově velmi dostupné pro velké množstvá partnerů, dále o vyrovnání bonusů. Je toho fakt mnoho, co bych mohla zmínit. Zkrátka, je na co se těšit. A ten, kdo se rozhodne do toho šlápnout má nyní luxusní podmínky. Ale pozor, nejsem přemotivovaný typ člověka, proto píšu, že dokážou to jen ti, kdo se tak rozhodnout a vytrvají ve svém výkonu.

Je tradicí, že na těchto akcích vystupují významné osobnosti. Jak tomu bylo letos?

Ano! Osobně jsem měla možnost slyšet  např. Dominika Haška, paralympionika Jiřího Ježka a letos to byla opět pecka. Hostem byl Marian Jelínek –  český hokejový trenér a kouč, který aktuálně pracuje se sportovci, manažery, atp. Jeho motivační přednáška na téma – jak motivovat sebe i ostatní v době blahobytu byla fascinující. Velmi mi pomohla.

Jak už jsi říkala, byli oceňování úspěšní LR partneři, a bylo jich hodně. Čím to bylo?

Ano, rok 2018 byl opravdu ve znamení úspěchu a posunu stovek partnerů vzhůru. Osobně si myslím, že  na to měla  silný vliv úprava a zjednodušení marketingového plánu a uvedení úspěšných produktů, tj. Mind Master Extrem a špičková vlasová řada Aloe Vera Nutri-Repair. Tedy, alespoň v naší struktuře, se tyto produkty těší obrovskému zájmu. Osobně jsem měla krásný pocit z dokončení kvalifikace Stříbrných organizačních manažerů. Všichni pro mne byli velmi zralí lidé. Nejen v rámci LR podnikání, ale také lidsky a životními zkušenostmi. Člověk zjistí, že se musí neustále učit. Především Životem.

Myšlenka závěrem?

Mým přáním je, aby každý člověk dostal a využil možnost slyšet, vidět, procítit kvalitní představení příležitosti LR. Moje myšlení není naivní. Vím, že dnešní doba přináší mnoho šancí. Ale jsem člověk otevřený ke komunikaci a díky tomuto přístupu si silně uvědomuji, že my – lidé jsme se narodili proto, abychom komunikovali, spolupracovali, předávali si své poznatky, zkušenosti a nápady. A k tomu slouží také např. platforma Helou!, kterou jsem založila a kterou se svým skvělým týmem LR partnerů vytvářím pro naplněmí uvedené vize. LR je vynikající nástroj jak si zlepšit život v oblasti zdraví, krásy, peněz, postavení, sebehodnoty i komunitního života. Ať se vám všem velmi daří.

Autor

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!