PříležitostiRozhovor týdneŽivotní styl

Markéta Kopčilová: Končí devět let života s LR Health & Beauty

1.11.2018 – devět ukončených let s LR! Na začátku gratulace, protože nejdříve pouze tvá cesta, později naše společná, je famózní. Jaké jsou pocity, když si člověk uvědomí, jaký kus cesty už urazil?
Děkuji za gratulaci. Přiznám se, že právě nyní nemám žádný extra pocit. V MLM a přímém poradenství zažívám každý den takovou směs emocí, že mi to ani nepřijde. Je však něco, co je ve mně neustále a nyní, v rámci ohlédnutí, to cítím ještě více. Je to silná vděčnost a pokora. Vím totiž,  co je to životní pád a bída na v různých životníchh oblastech. A vím, jaké to je, když dostaneš šanci se odrazit. Jsem také vděčná své intuici, která mne vedla a vede, abych to nevzdala. A také mám obrovskou radost, když vidím, jak mí kolegové šíří co jsem je naučila a já naopak mohu šířit to, co mne naučili oni. Je to velké a silné. Je to prostě doslova boží a má to smysl.

Je vlastně zbytečné být sentimentální, protože vše se vyvíjí vpřed, nehybnost je smrt, víme. Takže ať jsme v tématu – prosím dej nám devět velkých momentů, devět zásadních událostí z této části kariéry.
Jě několik silných situací. 1) Mé uzdravení. Den, kdy mi colostrum natolik zabralo při akutní Crohnově nemoci, že jsem znovu získala naději, že budu mít normální život. 2) Moje první nové auto VW  Polo. Do té doby jsem nikdy nejela v novém autě. Měla jsem pouze auto Hyudai za 20 tis. Kč. Neuměla jsem řídit. Bylo to na Mikuláše, zima, tma, mlha. Bála jsem se s ním jet. A bála jsem se také o něm někomu říci. Parkovala jsem o dvě ulice dál od mého zaměstnání, aby mne nikdo neviděl. 3) Den, kdy mi klientka poslala růži po jejím velmi starém manželovi, neboť se mi povedlo jí poradit natolik dobře, že si zachránila nohu před amputací. 4) Mé první velké vystoupení –  Startovací seminář v Boby centru v Brně. Měla jsem takový strach, že mi paní Šedková (moje organizačí manažerka) koupila becherovku, abych tam vůbec šla. 5) Děkovný telefonát, že můj bohužel smrtelně nemocný klient zemřel zcela bez bolesti a údajně poslední jídlo, které si přál,  bylo Aloe Vera Drinking Gel. Uvědomila jsem si, že můžeme pomoci v rámci paliativní péče a doprovodit tak nemocného na onen svět bez bolestí. 6) Husí kůže a boží znamení, když jsi mi při našem povídání o mých osobních přáních v kariéře  a osobním poslání řekl, že se to bude jmenovat helou! Jsem ti tak vděčná, že mi nasloucháš Peťo! 8) Vystoupení před cca 1700 lidmi v Gongu v Ostravě zcela bez přípravy. Díky mnoha zprávám na FB i osobně jsem si uvědomila, jakou sílu má přirozenost. 9) No a k tomu všemu je vždy velmi příjemné a silné, když jsi oceňován nejen ty  (druhé Pólo, Mercedes GLC, plesy, kongresy, párty, dobře zaplacená práce…). Ale především lidé kolem tebe. Když ti oni zavolají, že jim přišel první bonus 1000 Kč, když si také oni přebírají firemní auta nebo když se jim uzdraví děti. Pocitů je mnoho. Popsala jsem jen ty pozitivní, ale byly i situace, kdy jsem to chtěla vzdát. To nebudu lhát.

Devítka je magická a ukončuje jednu etapu života. Jaká bude desítka? Vize, plány, cíle?
Cítím, že mne to táhne neustále pracovat na naplnění vize helou! Chci, aby lidé věděli, že Helou! je zkratka anglických slov: health – emotions – life style – opportunity – unity. Chci inspirovat k uzdravení na těle i duši a z vlastní zkušenosti vím, že je třeba pracovat na výše uvedeném. Nestačí léčit tělo, je třeba ošetřit také emoce, pracovat na životním stylu v souladu s individuálními motivacemi, chopit se příležitostí ke změně a vědět, že sám člověk dokáže velmi málo. Potřebuje se spojovat, a to nejen s ostatními lidmi, ale především sám se sebou a vyšším vedením. To je můj osobní sen, vnášet lidem naději na změnu a lepší život. A LR Health & Beauty je, mýma očima, jeden z úžasných nástrojů, jak lze vizi naplnit, pakliže to člověk cítí a rozhodne se tak.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.